bugün

Öldürmez süründürür, çekilebilecek en ağır ağrılardan biridir. Kronik bağırsak rahatsızlığınız falan varsa haytınızın ayrılmaz parçası olur.
Ergenken de başıma gelmişti yine başıma geldi. Nedeni bulunamayan ağrıdır. Ultrasonla bakıldığında mesane, böbrekler, safra kesesi, periton, karın boşluğu hepsi normal.

Ama sanki içimde bıçaklar var ve içten içe beni doğruyor gibi bir ağrı var. Geçmiyor.
Hiç sevilmez. igrenc.
gaz üşütme ağrısıysa sıcak sütlü seyler içip semt oturuşu yapın sigara için iyi gelir.

regl ise deneyimim yok bilemem.
Yüzü koyun yatıp gaz çıkarma işe yarar.
bende sabahtan beri geçmeyen illet bir ağrıdır. biraz baktım psikolojik nedenlerdende olabiliyormuş. sanırım sürekli stres ve üzüntüden oluyor çünki şimdiye kadar böyle durumla karşılaşmadım. belki karşîlaşmışımdır bilmem aman neyse ne.
geçmiş olsun!
Yok be kardeş 1-2 haftadır kombi yanıyo.
Bu akşam beni de vurandır, üşütme ve ani sıcaklık düşüşünden olabilir seninki.
Boğazımla başımda ağrıyor ya ilave geldi. Belki boğaz ağrısı sigara içmektendir.
Ben sağlık meslek lisesinden mezun olmuş bir sağlık teknikeri olarak karın ağrısının nadir sebeplerden ötürü salgın tarzı bir şeyden olacağını düşünüyorum.

Bu aralar ortalıkta bir salgın var diyare, kusma, ateş, boğaz ağrısı vs. çok arttı. Bende bu salgına yakalandığım için diğer insanlara bulaştırmamak için maske takıyorum çünkü covid bana büyük bir ders öğretti. Halkımıza öğretmemiş olacak ki burnunu silip tekrardan ortak kullanım alanlarına dokunup, milletin yüzüne yüzüne öksürüyorlar

Neyse konumuza gelelim. Karın ağrısı genellikle üşütme sonucu ortaya çıkıyor. Akabinde ishal ve mide bulantısı takip ediyor.
Birkaç saate geçiyor genelde ama kronik ise(gidip-gelen), kilo kaybettiysen, şiddetli karın ağrısı yaşıyorsan bir hekime başvurmak en doğrusu olacaktır.
Birkaç saate geçen ağrılar genelde gaz ağrısı, hazımsızlık gibi nedenlerle oluşur ve çok önemli değildirler. Bunlar ağrı kesicilerle bastırılabilir veya uygun masaj teknikleri ile giderilebilir.
Sıkıntı olan ağrılar çeşitli hastalıkların komplikasyonudur yani hastalıkların belirti verdiği ağrılardır.
Örnek olarak apandisit, bağırsak tıkanmaları, böbrek taşları, idrar yolu enfeksiyonları, dalağın inflamasyonu, safra keselerinde inflamasyon, plörezi verilebilir. Bunlar ciddi hastalıklardır ve geç gidildiği taktirde vücutta çok büyük tahribat yaratabilir.

Karın ağrısını takip edip hareket etmen gerek. Ona göre de doktora gitmen gerek. Bunun haricinde bol bol su iç, karın ağrısı hafiflediği anlarda yürüyüşe çık
Karnımla başım aynı anda ağrıyor sebebi ne olabilir Dr yazarlar.
Uyandıran şeydir, imdat.
kış aylarında yaşanır...
avuç içi tedavisi ile regl ağrısını geçirebiliyorum.
el ve ayak ısıtıp şefkat gösteriyorum.
ilgi gösterip gönül de alıyorum ki ağzım iyi laf yapar.

mutfak robotuna ihtiyacın varsa özel günlerini de hesaba katarak kahveleri hazırla.

redhead iyidir.
Tam uyuyabilecek gibiyken tekrardan ağrımaya başladı. Sistemimin alnının ortasından öpmek istiyorum.
Baş agrisindan hallicedir.
Bu aralar stres ve kaygılarımın artmasıyla tekrardan hissettiğimdir.

Ağrıyor...
karındaki ağrıdır.
Şekerli su gibi anneanne yöntemleri ile bir süreliğine geçebilir. Devamı içinse bilemiyorum googleyınız.
Şekerli su gibi anneanne yöntemleri ile bir süreliğine geçebilir. Devamı içinse bilemiyorum googleyınız.
Stresten hissettiğimdir.

Ağrıyor...
hafif ishalle birlikte seyredenini ne geçirir merak ettiğim.
Kar neden ağrır bilemeyiz. Kim bilir ne derdi var.
affetmiyorum ben bu bilgiyi öğrenmek zorunda değildim diye düşündüren başlıktır.