bugün

an itibari ile uludağ sözlük'e adım atmış, kendi çabası ile bir şeyler karalamaya çalışan naçizane bendenizim.
yeni bir dokuzuncu nesil yazar. hoşgelmiş.

(#15982879) çarşıda pazarda dondurma yalayan kadın'ı alnı öpülesi kadın diye nitelemesi de ilginç geldi.
internet cafe mağduru yazar... kafe hanzolarından, barzolarından dert yanmakta sözlükte.
bir haftadır sözlükte koşturan yazar. hoş gelmiş.
nesildaşımızdır. *
(#16032147)an itibariyle yarmış yazardır. gerçek hayatta komedyen olması muhtemel. *
nesildaş yazar. hoşgelmiş.
halden anlayan yazardır.
yazılan çizilenler gibi kürt kardeşleri ile kafayı bozmamış son zamanlarda uludağ sözlük için varını yoğunu ortaya koyup sözlüğünün veri tabanını güçlendirmek için çalışan ve bunda da hiç bir menfaat gözetmeyen yazar kardeşinizdir. nevruz bizimdir diyen kürtler iyi okusun konulu tanım yazmış 1000 yıldır birlikte yaşamıyor muyuz, gelin alıp damat, damat alıp gelin vermiyor muyuz, akabinde birlik olalım mesajı vemiştir. haa olayı poposundan anlayanlara da diyecek bir şeyi yoktur.
(bkz: sikilebilitesi olan nesneler/#19326374)

bahar başına vurmuş yazarı. aman hocam dikkat. *
12 nisan 2013 günü cuma namazı sonrası gaza gelmiş, gazı haklı olarak uludağ sözlük yönetimi tarafından alınmış yazar kardeşinizdir.
beşiktaşlı, takımdaş yazar.*
#19666320 acaba reyhanlı sulh ceza mahkemesi akp'nin elinde değil mi dersin? sence yayın yasaı konulmasının bir sebebi de akp'nin büyük oy kaybı mı?
ezeli rakibimiz aynı zamanda ezeli dostumuz fenerbahçe kulübünden şikebahçe diyerek bahseden bu bahsinde de kendince haklı olan yazar kardeşinizdir. şöyle ki, geçen sene 3 temmuzda mahkemelere yansımış tescillenmiş bir şike olayı vardır. bu şike olayı nedeni ile şampiyonlar ligine o sene katılamamış, yerine trabzonspor katılmıştır. fakat şampiyonluk kupasını da o yıl her ne hikmetse şampiyonlar ligine gidemezsin denilen fenerbahçe almıştır. bu aslında bunlara birer tepkidir.
zaman zaman kartal altay ile karıştırılsa da, onunla uzaktan yakından alakası olmayan, kendine özgü üslubu ile, gerektiğinde özür dilemesini bilen, yaşadığı acı tecrübelerden dolayı kimselerin etlisine sütlüsüne karışmayan, sabahtan akşama on line olarak interaktif sözlükler içerisinde haklı olarak farklı bir yere sahip uludağ sözlük içerisinde at koşturan yiğit bir kardeşinizdir.
camide içki içildiğine ve öpüşüldüğüne dair görüntülerin olduğunu iddia eden yazar. mesaj attım link atması için. bekliyorum.
trollük eğlencelidir.bence. O da takılıyordur eğlencesine. geRçek hayatta nasıldır bilmiyorum. Ama trollüğün bir sınırı vardır. Vahşice katledilmiş biri hakkında birkaç entry girilince artık kabak tadı verdi.demek en hafif tabirde götverenliktir. Dilerim gerçek hayatta larşıma çıkmaz. Gerizekalı götveren.
fenerbahçe nin cezasının kalktığını zanneden yazar.

yazık fener şampiyonlar ligine gidecek diyor. *
validesini fenerbahçeli öpmüş belli.. sözlükte kıvranıp duruyor hop hop cincon.
çok değişik biri. benim seni gibi çocuğum olsa doğduktan sonra bile aldırırım.
bugün doğum günüymüş, iyi ki doğmuş efenim.
(bkz: #22270654)

yazık la kayışı koparmış....
(bkz: 10 milyon 500 bin dolar verip gemi almak/#22270654)

çok gözel eleştiri yapan bir yazar. hayran kaldık gerçekten. Kardeş beyin yerine saksı falan mı taşıyorsun? *
avukat olmadığını söylemiş şakşak tayfası elemanı.
tebrikler kardeş!
(#22286552)
(#22363813) oda uludağ ırkçı sözlük yazarlar birliği üyesi.
(bkz: fenerbahçe nin puan farkını 10 a çıkarması)
#22886307 ''maç fazlasıyla an itibari oluşan puan durumudur.'' demiş yazar gsli yazar. yani tt arena'da kazanacağımızı o da kabullenmiş ahahaha.