bugün

27 ocak 2013 tarihinden bu yana çok sular aktı köprünün altından, en azından hakemleri etki altına alıp 2 koftiden penaltı ile 3 puanı cebibize koymuyoruz diye düşünen yazardır.
(#23200487) olayı kavramış, özlenen, beklenen bi abimiz.
kendisi gerçek bir müslüman beyefendisidir.

geceleri kur'an okur, gündüzleri eli pipisinde gezer.

(#23784586)
sözlüğüne karınca kararınca katkı koymaya çalışan, katkı koyarken de akıl almaz iftiralara ve hakaretlere maruz kalan kardeşinizdir. varsın öyle olsun ben hepinizi seviyorum. çünkü hepimiz uludağ sözlük askerleriyiz.
insanlarımız yer altında hayatını kaybederken, bazıları da yer üstünde insanlığını kaybetti.

bunun en sağlam kanıtı olan yazar.
Sanirim bana satasiyor. Ama bilmiyor ki ben memeli canlilardan hoslaniyorum. Uzgunum kardis benimle degilsin.
an itibariyle sol frame'i kemalettin tuğcu romanlarına çevirdi. içim üzüldü yazma artık.
an itibariyle acıkmış yazardır..
sözlüğü samimi bulduğu için düşüncelerini ve hissettiklerini dostça bizlerle paylaşıyor..
iyi niyetli yazarlardan..
(bkz: #24023477) olağanüstü zeki biri. herkes takip listesine almalı bunu.
(bkz: küçük ibo nun yengesi).
camiler kışlamız, müminler asker. şiirindeki mümin asker dir.

Kimi troll der, kimi tepki gösterir. sizin için Doğrusuyla, yanlışlıyla olsa da kararlılıkla doğru bulduğu yolda yazıyor. Önemli olan da bu değil midir?
saçma sapan tanımlamalar yapan yazardır.
entrlerini mantıklı bulduğum yazar böyle devam eder inş .
Kral yazar.
entry hırsızı yazardır.
kek kalıbına konan yazar.

(bkz: kek kalıbına koyduğumun çocuğu galatasaray)
şikeci çocuklarına s3xtir çeken yazar.
Seksy bi yazar. çk ttlsn cnm ya
Sözlük kızlarını heyecanlandıran yazar. Kartal kalkar o sarkar falan filan yani.*
(#26560306) teşekkürler efenim.
(#5432634) o bir beygirdi. reenkarnasyon ile aramıza bir yazar olarak dönmüştür. klavye kullanabilmesi haricinde bir önceki yaşamındaki yapısını aynen korumaktadır.
gece demez gündüz demez, uludağ sözlük'ün bir tık öteye gitmesi için elinden geleni ardına koymayan gözü pek yazarlardandır. helal olsun keşke herkes onun gibi olabilse. bu şuna benzedi hani derler ya deli aşını övermiş aynen öyle. bırak kardeşim kendi kendini yağlamayı, arkadaşların seni takdir etsin diyecek kadar da alçak gönüllüdür.