bugün

Tanımıyorum kendisini ama iyi bir yazar hissiyatı veriyor. *
Bu aralar pek aktif değil gibi.
karpuzcu seni çok özlemişim, hoş geldin. çok sempatik maşallah.
Hazzetmesem de, donuz listemde olsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
ilk gördüğümde, nickini yeni gördüğüm halde, şahsım hakkında gerçek dışı ithamlarda bulunduğu için donuza eklediğim yazardı. bir süredir entrylerine denk gelmediğim için hala aynı tavra sahip olup olmadığını bilmiyorum. bu yüzden bir süre gözlemlemeyi düşünüyorum. bakalım.
ara sıra görürüm iki üç bişe yazar kaçar.
(#46971545) ile alkışlanası ve çok doğru bir tespite imza atmış yazar. gerçekten de öyle ne yazık ki...
Çok fazla ti’ ye almaya ve alaycılığa başvuran, bazen ölçüyü kaçıran yazar. Tamam ben de yapıyorum da sürekli olmaz.
you were the choosen one anakin!

bu gözler bunları da gördü... hani liboştun oğlum sen? sokak köpeği düşmanlığı, sokak hayvanlarını severlere ayrımcılık falan? seni hep bir kadın memesine, bir ağaç gölgesine vatanı satacak biri bilmiştik... sen de artık herkes gibisin...
ittaparlar hakkindaki goruslerine katıldığım yazardır.
başka sözlüklerde uludağ' ın şikayet edilmesi yerine neden başka sözlüklerde eleştiri yapıldığını sorgulaması halinde beni anlayabilecek yazar. adam sözlükte olanları görmeyip benim eleştirmemi hatalı buluyor. diyecek bir şey bulamıyorum ya. yazık...