bugün

(#46971545) ile alkışlanası ve çok doğru bir tespite imza atmış yazar. gerçekten de öyle ne yazık ki...
ara sıra görürüm iki üç bişe yazar kaçar.
ilk gördüğümde, nickini yeni gördüğüm halde, şahsım hakkında gerçek dışı ithamlarda bulunduğu için donuza eklediğim yazardı. bir süredir entrylerine denk gelmediğim için hala aynı tavra sahip olup olmadığını bilmiyorum. bu yüzden bir süre gözlemlemeyi düşünüyorum. bakalım.
Hazzetmesem de, donuz listemde olsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
karpuzcu seni çok özlemişim, hoş geldin. çok sempatik maşallah.
Bu aralar pek aktif değil gibi.
Tanımıyorum kendisini ama iyi bir yazar hissiyatı veriyor. *
frank savundu mu da nihavend? ve demiş.*

benim de sevdiğim ateyiz yazardır. allah hidayet versin.
körü körüne kimseye salça olmaz ama, zaman zaman olana destek verir.
net olarak bilmediği konuya ara ara düşmanlık sergilemekte sakınca görmez.
ateist olduğu iddiası üzerinde sırıtıyor ve sanırım arafta kalmış veya sürü psikolejsinden etkileniyor.
kendine has mizacı ve zaman zaman espirili yaklaşımları yok değil.
reel hayatta fazlaca makara yapan genç biri olması muhtemel.
yazarken haddi aşmaması da belli.
allah kalbine göre versin, derim.
Yukarıdaki entrymi hem beğenip hem de favlayan yazar teşekkür ederim.

Ama sözünde durmasını bekliyoruz.

https://www.uludagsozluk.com/e/46637082/
Haksız saldırılara uğrayan, beğendiğim, kaliteli bir yazardır.
sizde islama saldırısınız küfür edersiniz ak partiya ve oy verenlere küfür edersiniz

islama akpli seçmene küfür edip hakaret ettiğim girdim yok şüphesiz trollere diyosan doğrudur ama.. Toplu taşıma aracında tesettürlü kadına peçeni al yallah arabistana diyeni eleştirip tesettürlü kadını savundum ancak senin gibi tipitipler anca sokakta başı açık kadın görmek istemiyorum diye gezinir etrafta.. O saygısız tipitipten hiç bi farkın yok..
görsel
Hep böyle canlanırdı kafamda kendisi.

Sonradan psikolojim bozuk olduğunda ters davranmış olabilirim ama...
Hazzetmesem ve donuz listemin olmazsa olmazı olsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
buna değilde ana babasına acıdığım zevat. nasıl besleme yaptılarsa kafa çalışmıyor çalıştığı tek yer şeytanlık. örnek verelim bana diyor ki işi gücü kemalizle uğraşmak onlara yazmak falan filan iyide sizde islama saldırısınız küfür edersiniz ak partiya ve oy verenlere küfür edersiniz ama kimselere gidip sırnaşmam he ne hikmetse kemalizmle ne zaman yazasam bu mika kafalı deliğinden çıkar açık oylama yaptığı yandaşlarının desteğiyle hesapta beni eleştirir onuda beceremez ya o kadar cahildir.. lan benim sanalda durma amacım bile kemolar yüzündendir yoksa bu kokuşmuş ortamda ne işim var.

görsel
yamuk olamayan delikanlı.

yıllardır burada en ufak yamukluğu yoktur.

yalancılar sevmez karpuzcuyu.

ömrü çok olsun.
istanbul'da yaşamadığını öğrendim. nerede oturduğunu merak ettiğim pandam. istanbul'a geçen yıl gelmiş.
Bu çocuğu seviyorum. Yıllardan yıllara denk gelirsek konuşuyoruz işte.
Çok çok musmutlu dopdolu ipiyi yazmalar * iyikilerden.
Sevdiğim bir yazardır.
De yi da yı ayırmayı bilmeyen meybuzcu gebeş manda.
300 puanını ben verdim zaten...
Donuz listemin gediklisi olsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
ulan daldantarak niye o zaman ayak yapıyorsun çocuğa ,gevşek götlü kıskanç zırto.

hadi bakayım tak koluna herkes yoluna.
muhatap olma.
karpuzcu hiç yakıştıramadım, hun tarhanasında beyin mi var ki senle yarışacak bırak çalışmayı adam gevşek götlü , biraz yürüse paçalardan çorba...
Kıskanma ulan çalışda senin de olsun aq sjsjsj..