bugün

(bkz: borderline)
sikime bile takmadığım sözlük şeysi.

neden mi?

am-göt-meme ve bamya pipi hakkında 400 entry, 500 adet nick altı entry ile 543 (ordinaryus) seviyesine gelinebiliniyorsa bu sözlükte kusura bakılmasın arkadaş.

hem karmayı sikeyim, hem de artılayan o elleri.

kimden mi bahsediyorum? arkadaşım bu sözlükte kim bamyadan şikayetçi?
ilkokul seviyesinde espriler yaparak ve formata nerd anlayışıyla yaklaşarak rahatça +200 seviyesine gelinebilecek sözlük hesaplaması. daha da kolay olan ise, milliyetçi başlıklar altında anarşistlik, kemalist başlıklar altında dindarlık, dini başlıklar altında ateistlik yapmaktır. klasik yani. sonucunda haftanın en çok kötülenenlerinde 1. sıra hayalleri süslemektedir.
sözlükte entry girmedikçe artan hede.
niye neden bilemiyorum...
sır sistem.zall dahil dünya üzerinde hiç kimsenin nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikri olmayan sistem.
milyarlarca insanın inanç biçiminin bir parçası olsada, gerçekçi olan ayağı bu dünyada yere basan insanlar için saçmalığın daniskasıdır.
düşünmekten aciz olan insanların idrak edemeyeceği felsefe.
her hayırda bir şer, her şerde bir hayır vardır misalidir.
dün itibari ile 34 iyi 7 kötü oy alınmasına rağmen değişmeyen şey. ben önemsemiyorum ama * sistemin nasıl çalıştığını merak ettim şimdi.
simdi acikcasi umrumda olmayan fasilite. yalniz bir sey merakimi celbetmekte. hicbir entry'm o gun oylanmamis olmasina ragmen, gunde 50 puan oynuyor. bir asagi, bir yukari. zannedersem bug var. bug'i bulmakta da sanki bok var.
hata vardır içinde.. -1 35 arasında mekik dokumaktayım..
karması düşük bir yazarın: "ay karma dediğin de bi boka yaramıyor şekerim. burada ne kadar yalakan varsa o kadar karman yüksek. aynı şekilde sen de ne kadar birilerine yalakalık yapıyosan o kadar çok puan topluyosun. ben böyle şeyler yapmıyorum. basit kitleye de hitap etmiyorum. o yüzden karmam yüksek değil yani" demesindense;

karması yüksek bir celebritynin bana: "karma değeri kendimden düşük yazarlarla muhatap olmuyorum. siktir git" demesini tercih ederim. bin kere.

birini ezeceksen, hava atacaksan, bunu dolaylı yoldan değil; doğrudan yapacaksın. önce başkalarına bok atmaya değil kendini değiştirmeye uğraşacaksın.

yoksa karma marma dediğin hava-cıva zaten. ağır olabilmek esas.
Bi yükseliyo bi düşüyo da bi allahın kulu da bilmez mi karma değer aralığını? kactan kaca gıder, ne kadar oyla artar ,ne kadar oyla azalır ,mühim midir, nedir yani ?
471 ile bluevelve ye sadece 1600 puanım kalmıştır. eksi tabikide.
gün içinde 30 a yakın artı ve 5-6 eksi almama rağmen düşebilen garip, tanımlayamadığım birşey. önemi var mı? tabii ki hayır.
karma ortaya karışık salata durumudur.
not:sözlükte o kadar çok garip kelieme varki, bunlar Türkçemize ne zaman eklendi diye düşünüyorum.
nasıl işlediğine dair matematiksel formülünü acilen yönetimden öğrenmek istediğim sistematik sistemsizliktir. bir günde 35 ten -1 e düşer mi insan?
1 günde 10 artı 2 eksi almam sonucunda bana 1 puan veren sistem. az bonkör ol lan karma
(#11928216)

4 senedir buradayım, hiç günde 30 artı almadım. benim hiç 30 artım olmadı anne.
bravo başarılı userlar var aramızda demek.
sözlüğün kalitesine direk etki eden kalitesizleştiren gereksiz buluştur. çünkü bu karma denen hadise bildiğimiz reytingtir. nasılki televizyon kanallarında reyting ugruna seviye düşüyorsa burdada durum böyledir çünkü karma takıntısında olundukça gerçek fikirler ortaya çıkmaz çünkü yazarlar ister istemez yazarlığın karma ile derecelendirildiği bi ortamda eksilenecek miyim , artılanacak mıyım diye entry girerken gerçek fikirlerini ortaya koymaktan çekinir kasıntı yapar entrylerinde. böylelikle gerçek fikirler ortaya çıkmaz ayar derdinde bir yazar topluluğu ortaya çıkar nası olsa en iyi ayarı veren artılanır karma puanı yükselir.
my name is earl'deki earl'ün hayat felsefesidir.
tarkan'ın en iyi albümü.
dengesizlik abidesi. bazen baya bi artı oy alırsınız 1 artar bazen tek tük bi kaç tane alırsınız 2-3 artar. bir kere 2 eksi 3 artı falan ile 1 azaldığını gördüm.
artı oy alınca bile düşen, şu anda beni nihilist olarak adlandıran değer. eli boş modlar şuna bi el atsa boş boş oturcaklarına fena olmaz.
yada (bkz: to whom it may concern)
çok güzel bi şey lan arttıkça yazara sözlük tarafından kontör gönderiliyo cep telefonuna