bugün

entry'ler (234)

uludağ sözlük afrika ya el uzatıyor

bazı çok akıllı, zeka küpü, einstein dan daha über insanlar türkiyedeki açlıktan fakirlikten bahsediyor. dünyanın bütün nimetlerine gözlerini kapatmış bir insan bile o afrikalı çocukların halini gördü, eğer o çocuk gibi birini türkiyede bulun, tüm mal varlığımı vermezsem namert olayım allahsızlar. vermeyin lan siz, kıçınızı parayla silin! oraya kadar gitmişken de en yakın deliğe sokun.

süper kupa finali ertelendi

hakkında sacma salak yorum yapılabilecek burumdur. Yapılmıs demiyorum ama(!) ayrıca sozluk forumlardan bile daha kalitesiz olmus, sktrolup gitme vakti gelmis anlasılan..

sözlükçülerin en iyi 10 dizi listesi

glee'nin bir türlü giremediği liste. oraya glee yazınca ahaha liseliye bak lan diye dalga geçiceklerini sanıyor heralde yazarlar.

not: aynı durum ekşi içinde geçerlidir, 10 bölümlük games of thrones girmiştir ama 2 sezonluk glee yoktur ki çok iyi bir dizi izleyicisiyim, aynı zamanda imdb benden sorulur, ben bayılıyorum glee'ye.

not2: listeyi bilahare yapaceğim, bu listeyi yapmam için 3 4 diziyi daha izlemem gerekiyor böylece sayı 25 i de bulacak..

14 temmuz 2011 fenerbahçe twente maçı

şike soruşturmasının gölgesinde kalmış maç, daha yeni farkına vardım böyle bir maçın olduğunun. haliyle izleyemiyoruz, bi el atın

black magic woman

kesinlikle peter greenden dinlenmesi gereken şarkı, santana halt etmiş.. ilk santana ile tanıdım ama yemezler, bu şarkı peter greenin arkadaş..

for dummies

yeni başlayanlar için x diye çevrilebilecek kitapların gavurcadaki hafif aşağılayan genel adı. yeni ilgi alanları arayan insanlar için ilk kaynak olması gerekir bu kitaplar, en azından nasıl başlayacağınız hakkında fikir veriyor insana.. çoğu kitabına ulaşılabilecek linkler mevcuttur, torrent illegal yahu..

stewie

(bkz: bro)
(bkz: family guy)

hatun der sakalları kes keseriz

birinin mutlaka ayar vermesi gereken durum. başlık da entryler de götüm gibi, biri ayar versin zira çok üşendim..

uludağ sözlük real madridliler kulübü

(bkz: (#12335247))

uludağ sözlük barcelonalılar kulübü

donanımhaber'e dönen ulu'nun artık dh nin seviyesinin de altına indiğini, normal bir liseli forumu olduğunu gösteren kulüp. toplaşın, sonra hepinizi gaz odasına atıcaz, yer ve adres verin yeter.

ayrıca (bkz: dont feed the troll) ama nese.

fenerbahçe

(bkz: #12318277)

aziz yıldırım

eğer şike yaptıysa şanlı fenerbahçe tarihine kara leke sürmekle kalmamış, biz fenerbahçelileri de kandırarak kendine olan sevgimizi saygımızı güvenimizi de yitirmiştir aziz yıldırım.

ayrıca (bkz: #12318257)

5 temmuz 2011 haxball zirvesi

(bkz: yaz ulan yaz)

mini şort giymesine rağmen kimsenin bakmadığı kız

devedir o deve.

uuserların rockmetal parça önerileri

(bkz: rockmetal)
ha illa bir sey onerceksek ismail yk dan allah belanı versin guzel gider.. Ayrıca bkz(oyle gote boyle yarrak)

piç erkek vs efendi erkek

onemli olan her ikiside olabilmek. Yer zaman ve mekan meselesi. Eger ikiside efendilige yada piclige devam ederse anca genel evde sıkılmaz insanlar onlardan...

google plus davetiyesi

su an icin ise yaramayan hede. Almıyor google gec gelenleri...

türban dar kot dar bluz ve makyaj kombinasyonu

konyada adım bası gorulabilen kombinasyon.. Hayır hic takma o turbanı daha iyi dicem, kafir dicekler sonra...

uludağ sözlük ün siklenmemesi

yeni farkedilen durumdur. yazılan o kadar entry de çöpe gitti/gidiyor..

suyu dikerek içerken suyun burna kaçması

insan gibi içildiğinde olmayan durum.
(bkz: suyu insan gibi içmek)