1. 1.
  Avustralyalı bir moleküler tanı ve otopsi uzmanı olan Prof. Ian Findlay tarafından ortaya atılmış iddiadır.

  04.01.2007 tarihi itibariyle yaptığım ek:

  iddiayı içeren gazete haberi hürriyet te çıkmıştı:

  "1888 yılının ağustos ve kasım ayları arasında işlediği cinayetlerle Londra yı dehşeten boğan 'Karındeşen Jack' ın bir kadın olduğu, 118 yıl sonra yeniden gündeme geldi. Avustralyalı bir moleküler tanı ve otopsi uzmanı olan Prof. Ian Findlay, Victoria Çağı ıngilteresi’nin Karındeşen Jack ı bulamadığını, çünkü erkek olduğuna inanılan katilin aslında bir kadın olduğunu ileri sürdü. Aynı ilginç iddiayı, 118 yıl önce bir Scotland Yard dedektifi de öne sürmüştü.
  Prof. Findlay, 'Cell Track ID' adlı bir yöntem kullandığını ve sadece tek bir hücre ya da saç kılı ile DNA profili geliştirdiğini kaydetti. Findlay, 'Bizdeki teknoloji polisteki teknolojinin çok ilerisinde' dedi.

  Karındeşen Jack ın geride bıraktığı bir dizi mektup var. Katilin bu mektupları, Londra daki Ulusal Arşiv de yer alıyor. Ian Findlay, bu mektuplardaki kan ve tükürük kalıntılarından DNA örneklerini inceledi.
  Scotland Yard dedektifi Frank Abberline de katilin kadın olduğunu savunmuş, ancak kimseyi inandıramamıştı. Abberline’nin 'Mary Pearcey' adında kuşkulandığı bir kadın da vardı. Ancak Abberline, amirlerini bir kadının böyle acımsız seri cinayetler işleyeceğine ikna edememişti.

  Dedektif Abberline’nin kuşkulandığı Mary Pearcey ise sevgilisin karısını bıçakla öldürdüğü için 1890’da asılmıştı. Bu cinayet, Karındeşen Jack cinayetlerine inanılmaz bir benzerlik taşıyordu."
  ... bilgistan
 2. 2.
  bunu bi kadının yapması için fahişe olması lazım fakat karın deşen jack fahişeleri öldürüyordu.aklımıza iki soru geliyor
  1.eğer karın deşen jack kadınsa ki faişe olması gerekiyor kendini öldürmez miydi?
  2.eğer karın deşen jack erkekse ki bunu sadece bi pezevenk yapabilir adam sermayesini neden öldürüyordu?
  benim görüşüm jack travestiydi ve kadınları kıskanıyordu (iş alanında kadınlar daha avantajlı olduğu için kıskanmış olabilir) ve bu sebepten dolayı onları öldürüyordu.
  -1 ... cavo