bugün

gerekli çogunluk saglanması durumunda benimde katılacak oldugum ama cogunluk saglanmasa da tek basıma gidecegim zirvedir.
temizlik sonrası karga nın mal varlıgına ortak olmak ısteyecegım yada calıstıgı bankadan yüklü miktarda kredi çekmesi için katılacagım zirvedir.
temizlesek hep birlikte sözlüğün gücünü dosta düşmana göstersek dediğim, bu sözlüğün bir neferi olarak üzerime düşeni fazlasıyla hazır olduğumu belirttiğim zirvedir.
hakkaten gecenlerde kacak kelebek ın bır adım otesındeymıssın dıye duyduk evini yapsa yapsa bunu kacak kelebek yapar dediğim zirve
tüm sözlükler birleşerek internasyonel bir zirve yaparsak ancak işin içinden çıkabiliriz dediğim zirvedir. ****
(bkz: hayırsızsınız olm siz) (bkz: tabu alacaktım ne güzel)
evin durumunu kameramda isteyene göstererek, dizlerimin üzerinde yalvararak, gönüllü aradığım zirvedir.
yapılmasını desteklediğim ve yapıldığı takdirde katılıp yukarıdaki rafları silip avizeleri temizlemete gönüllü olduğum zirvedir. *
ayrıca yazıktır, günahtır, belediye eve maskelerle dalmadan gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
gelenleri aşağıda yazdığım zirvedir. çok eğleneceğiz çoookkk.
not: içecekler beleş (sınırsız yerli içki + musluk suyu)
not2: hadi lan yiyecekler de beleş (sınırsız simit) * * *
karga
yasak merve
no promise
kacak kelebek
devedikeni
tutunamayanlardan
gazoz kapagi
metin oktay
antika
aflterxosruanrgise
(bkz: aşiyan)*
hiçbir zirveye katılmamış bendenizin "acaba" diye başlığa koştuğu ancak evin durumu hakkında bilgi sahibi olduktan sonra "acaba" nın yerini "sakın ha"ın aldığı zirve. *
molalarda zirve sahibi tarafından ücretsiz içki ve yiyecek dağıtımın yapılacağı, gün bitiminde ise parti verileceği rivayet edilen zirve.
moderasyonun da davetli olduğu zirve. gerçi tırstılar ama, neyse...
uygun bir tarihte olması durumunda katılacağımı da belirttiğim zirvedir.akabinde ise aynı türden bir zirveye seve seve ev sahipliği yapacağımı da burdan haykırıyorumdur.**
yazarın bir konuya ait şahsi fikrini açıkladığı entry nin ;
"Sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir." denilerek silindiği bir ortamda açılan bu başlığın ne manaya geldiğini düşündüren durum.

(bkz: derin sozluk)
3 adet çöp arabasına atlayıp siren sesleriyle teşrif edeceğim zirvedir.daha sonra yapılacak dezenfekte işlemleri için yapamayacaklarımın listesi aşağıdaki gibidir.anlayış göstereceğinizi umaraktan yazıyorum.

1- yer silemem belim aarıyo
2- süpüremem elenktrik süpürgesinden korkuyom
3- ne çamaşır ne bulaşık ne ütü gibi ev aletlerini, nasıl çalıştıkları konusunda bi fikrim olmadığından bunlardan muafım
4- çamaşır asamam zira boyum kısa yetişemem.
5- ha bak itinayla toz alırdım ama ona da alercim var
6- detercanda ellerimi yara yapıyo
7- cam da silemem. aşşa düşerim maazallah , annem kızar hemde herkes bakar vs diye.
bu şartlar altında zirveye katılmaktan onurlar vs duyarım..bi de yemek vs. var dimi?
karga yı çok geç kalmadan * steril bir hayata kavuşturmak için haydi zirveye.
TOPLUM iÇiN EN FAYDALISI OLMAKLA BERABER, YALAN OLAN ZiRVEDiR. PARASINI VERiP, KADIN TUTTUYORUM. YARIN KISMETSE TEMiZLETECEĞiM. AMA BUNDAN SONRA, KARACIM SÜPEL YEMEK YAPIYOMUŞSUN, KARGACIM RADYO PROGRAMINA KONUK OLUYORMUŞSUN TALEPLERi KARŞILANMAYACAKTIR SÖYLEMEDi DEMEYiN. iÇLERiNDE SAMiMiYETiNE iNANDIĞIM BiR iKi KiŞi VAR ONLAR HARiÇ. ULAN AÇIK KAĞIYI DA ÖYLE BiR BIRAKIYORUM Ki...