2 sene önce Suudi Arabistan'a gittim. Havaalanında polis bana Osmani dedi. Sonra Türklerin başımızı n üstünde yeri var dedi. El hareketinden anladım.ingilizce ben de Arapların başımızın üstünde yeri var dedim. Tabi içimden Araplara küfrettim. ilişkimiz böyle işte. Sözde kardeşiz ama 2 devlet te, halk ta birbirinden nefret ediyor.
Kardeş mi puhaha.

Bizim kadar ezdiği yok aq.

Arap seni sadece sarayını temizletmek için kullanır.
hayırlı olsun.
He süryaniler de kullanıyor diye çöl faresi vahhabinin ahkam kesmesi normal türk milletine yani? Kafa bu kadar çalışıyor işte bunların.
Pkkya mali yardım yapan Sudi münafık yönetiminin canı cehenneme.
zaten sizinle kardeş olmadığımızı biliyoruz. ama paranızı avrupalıya, amerikalıya yedirmeyin, hemen sınırınızdaki tarihi bi geçmişi olduğunuz türk kavimlerine de yedirin diye kardeş ayağına size yanlıyoruz. aslında amerikanın sizi nasıl kendi sömürgesi yaptığını daha yeni fark ediyor olmanız, o sizin salaklığınız. sizin de farklı bi alternatife ihtiyacınız var di mi? o halde salaklığınızı açık etme arap.
sözde ermeni soykırımı büstüne çelenk koymaya gitmişler dönsünler tebriğinizi kabul ederler.
Hemen o twitin altında bir suudi nin attığı twit de şu;

“Tebrikler için teşekkürler, ancak bizimle uluslararası tebrik yöntemi hakkında resmi olarak konuşmak bu ikiyüzlülükten daha iyidir.

ikimiz de kardeş olmadığımızı biliyoruz ve asla olmayacağız

Halkımız sizi kardeşleri olarak görmüyor.

Kardeşlik sadece soydan gelir

Biz de Halil Allah ibrahim'in oğlu babamız ismail'in çocuklarıyız.

Sadece onun neslinin çocukları bizim kardeşlerimizdir.

Siz onun torunları değilsiniz.”

Google translate bu kadar tabi. Bu da arapçası;

شكراً على التهنئة و لكن تحدث معنا بصورة رسمية على طريقة التهنئة الدولية أفضل من هذا النفاق

‏كلانا نعرف أننا لسنا أخوة و لن نكون هكذا

‏شعبنا لا يراكم أخوة له

‏الأخوة تأتي من النسب فقط

‏و نحن أبناء والدنا إسماعيل إبن خليل الله إبراهيم

‏ أبناء نسله فقط إخواننا

‏أنتم لستم أحفاده.
dışişleri bakanlığının attığı tweet.

https://twitter.com/TC_Di...tatus/1573229063119962112