bugün

milliyetçiliği kimseye bırakmayan arapzonluların para aşkıdır.vatan bayrak ezan edebiyatıyla bir sürü mafya çete kurdular devletin arazilerine rantlarla çöküp arap kardeslerine evler yapıyorlar.
Egelilerin ingiliz aşkıyla yarışır.
Ha pardon sığınmacı gavur olunca hayranlık serbestti.
(bkz: Afedersin Arap)
sadece karadenizlilerde olmayan aşk. ismini vermek istemediğim bir tatil beldesinde türklerden çok ruslara nasıl ilgi gösterildiğini gözlerimle gördüm. ben çayımı bitirip çay istediğimde adam bana '' çay bitti '' deyip gelen rusları çağırmaya başladı. umarım anlatabilmişimdir.
--spoiler--

egelilerin ingiliz aşkıyla yarışır.
ha pardon sığınmacı gavur olunca hayranlık serbestti.

--spoiler--

Eleman arap ve paki istilasını savunmak uğruna resmen kendini parçalıyor. Şimdi de ege ve akdenizdeki almana, ingilize, rusa sarmış.

Bu sanıyor ki ülkeye kontrolsüz doldurulan 5 milyon arabın defedilmesini isteyenler diğer yabancılara bayılıyor. Kafa bu kadar çalışıyor işte. Ne idüğü belirsiz adli vaka olmaya müsait 5 milyon arap ile toplasan sayısı 50.000 i geçmeyen ve yarısından fazlası 60 yaş üstü olan yabancıları kıyaslamak anca bu zekanın hezeyanı olur tabi. Ha bu arada yabancılara mülk satışını sınırlandıran yasa ve yönetmeliği de kaldıran akp he, sorsan bundan da haberi yoktur. Öyle bir siyasi uşak ve provakatör bu. Zaten yabancı için “gavur” kelimesini kullanandan ne beklersin. Bunlar da işte hayran oldukları araplar gibi. Alafranga wc ye tüneyerek sıçarlar ama sorsan en medeni, aydın bunlardır.
arapzon.
puhahaha
tabii lan manyak mısın aşığız amk araplara öyle böyle değil yani aşkımdan ölüyorum şahsen.
Araplardan kazanip rus karilarla yiyip rusya ekonomisini şahlandirip amerikayi alt etme taktiğidir o siz anlamazsiniz.
Trabzon resmen arap istilası altında. Her yerde arapça tabelalar var. Her iş yeri araplara hizmet ediyor. Karınca sürüsü gibiler her yerde onlar var mk..
Ama şöylede bir şey var. Taciz, tecavüz gibi olaylar olursa, trabzon'da hayatta kalamazlar..
Vatan millet Sakarya edebiyatı yapıp, milliyetçiliği Kürt düşmanlığı sanan Karadeniz insanımız (kimilerini tenzih ediyorum) iş paraya gelince Arap aşığı oluyor ya ne diyeyim ben size.
Kendilerine milliyetçi derler ama kendi şehirlerinin araplara peşkeş çekilmesini memnuniyetle karşılarlar.Çok ilginç.
para dır o. tersten okuyunca. bir de hızlı hızlı 3-4 defa arap dersen yine para para demiş oluyorsun.
Karadenizlilerdeki para aşkıdır o. Arap değil.
Karadenizlilerdeki para aşkıdır o. Arap değil.
(bkz: trabzonu katarlıların istila etmesi)
(bkz: gazze ye gitmek için emir bekleyen karadenizliler)
(bkz: arabzon)

işin içinde arap doları varsa karadenizlu en büyük arapsever kesilir. bir de ümmetçilik sosu ekle tamamdır. karadenizludan büyük dinci bulunmaz o zaman.
tarkan da karadenizli ama arap aşığı mı. olmayan şey bence. olsa bile karadenizlilere özgü değildir.