bugün

Kafalarına taktıkları örtünün altında kendilerini dinin tüm gereklerini yerine getirmiş gibi melek hissederler. Yada yağmurda saçım ıslanmasın mantığını benimsemiştir. Yada *
Böyle versus mu olur?
Bildiğin orantısız güç var bu versusta.

Edit: kapalı kızı göremediğimiz için açık kız alır.
kapalı kız daha pahalıdır.
(bkz: kapalı tribün)
Ben vs diyorum.

Ne kapalı kızlar görüyoruz acik olan kizlardan daha fazla dikkat çeken...

Yapmayin allah aşkına.
eğer merak edilen konu bu kızların cinsel hayatları ise şunu bilin ki arada her hangi bir fark yok beyler. başı kapalı diye hiç bir kızı meryem ana gibi düşünmeyin cinsellik konusunda sizin bildiklerinizi bile çoktan unutmuş olabilirler. biraz açık giyinip süsleniyor diye de hiç bir kızı her gece başka bir erkeğin koynunda sabahladığını sanmayın.
-fikirler de olduğu gibi giyinişte de farklılıklar olabilir. ikisi de eşittir, aralarında fark yoktur.
içi güzel olsun yeter.
ikisindede kötüsüde iyiside vardır. maalesef insan zihni genelleme yapmaı cok sever bütün türbanlıların ya da misal vermek gerekirse bütün vhplilerin aynı oldugunu anneder. oysa bütün insanların ortak yönü olmasına ragmen bütün insanlar farklıdır biriciktir. yani insanları türbanlı acık diye kıyaslamak sacma olacaktır.
kızın kendi inanç dünyasını ilgilendiren durumdur.
Böyle bir kıyas mümkün değildir.

Tesettürlü kız ve normal kız olarak kıyaslanması gerek eğer kıyaslanacaksa.

Açık Nasıl Bi sıfat aq ayran mı bu? Normal hali işte.
şevişmek ve eğlenmek istiyorsan
açık kız.

evlenmek ve çocuk yapmak istiyorsan
kapalı kız.
şevişmek ve eğlenmek istiyorsan
açık kız.

evlenmek ve çocuk yapmak istiyorsanda
kapalı kız.
Kapalı kız vs açık kız diye bir versus olamaz. Kaç yaşında olursa olsun avrat vardır bir de kadın vardır. Avrat vs kız şeklinde düzeltilmesi gereken vs. Ayrıca (bkz: avrat ve kadın arasındaki fark)
kapalı kız tabi kii yahu. ben müslüman kız isterim açık kızlar alın sizin olsun. ben eğlenmelik değil evlenmelik kız arıyorum.
kapalı kızı kaçtan veriyor babaları. bir paket makarna?
kapalı veya açık diye ayırmak doğru değil, diğer türlü de ayırmamak lazım. dış görünüşler kafamızda onlara şekil vermemize neden oluyor, önemli olan ruhlarını görmek. o zaman belki ayırabiliriz.
lan yeter artık kadınlar kendi arasında böyle şeylerle uğraşmıyor size ne? kadınları ayrıştırmaya çalışan yine erkekler. kardeşim karışmayın biz geçinip gidiyoruz halimizden memnunuz.
kapalı kızlar kendilerini bir bok zannediyor. aklı sıra namuslu ayaklarına yatıyorlar.
kapalı kiz, açık kız, Alevi kız, solcu kız, sağcı kız... iyidir veya kötüdür denilemez. her görünüşte insanın iyisi var kötüsü var. kapalılar şeytan açıklar melek mi? kapalı bir kız kötü bir fiilde bulundu diye bütün kapalı kızlar bundan mesul mu olacak? aynı şey açıklar için de geçerli. karşınızdaki her kimse onu önce insan olarak görün. sözde sözlük yazarları ülkenin geleceği olacak eğitimli kitle. halimiz buysa geleceğimiz karanlık. insanların sevabı, günahı, giydiği, yediği, konuştuğu sizi ilgilendirmez. biri gelip neden içki içiyorsunuz dese ya sen kimsin benim özgürlüğüme karışıyorsun dersiniz. haklısınız da. peki siz kimsiniz başkasının tercihine karışıyorsunuz. inanan bir kız Allah'ın emri belleyip başını kapatır. kime ne? isterse aynı zamanda on erkekle gezer, içki içer. yine sizi ilgilendirmez. kendi günahınızin, sevabinizin derdine düşün siz. beğenmiyorsaniz arkadaş olmayın, evlenmeyin, konuşmayın. ki sanmıyorum size meraklı olduklarını.
Japonya, Tokyo, Bunkyo-ku, Sengoku'da yaşamaktayım, Türk ve Japon meleziyim. Bu orta yüzölçümlü dağlık adada, erkekli kadınlı açık yaşıyoruz, sabah işe gittiğim Yamanote-hattı, Ikebukuro yönlü trende 7:12 seferli trende şampuan kokusu hâkim, ki bu da açık olunmanın yanında, günlük kişisel temizlik sonucu hijyenik olmanın bir getirisi olmalı.
Yalnızca saç telinin gıdaya karışması olası noktalarda erkekler ve kadınların kapandığı bir ülke olan burada, elbet çuval dolusu sosyal kural mevcut, elbet ortadoğudaki ataerkilliğe benzer bir durum var, fakat dogma adına tek bir cinsiyetin kapanması söz konusu değil.

Inb4 koçum burası Türkiye
Inb4 kadınlar glükoz ve fruktoz karmaşası bir lolipoptur, karınca gelir.
Inb4 kadınlar kapanmalıdır, fakar erkekler kafalarına göre rahat olsunlar.
Herkes yaşam tarzlarına ve hayat görüşlerine uygun kişileri tercih etmeli. iki taraf için de sorun oluyor aksi halde.

Açık bir hanım muhtemelen aile ziyaretlerimizde kara karınca yuvasındaki ak karınca gibi hissederdi kendini. Böyle garip durumlar içerisinde bırakmamalı kimseyi.

işin sonu yine nasip kısmet deyip çıkmak gerek. Büyük konuşmamak lazım.
Fark etmiyor aynı şey.
Her ikisi içinde karakter ve ahlak önemlidir. Birinin kapalı olması, sırf kapalı olduğu için onu düzgün insan yapmaz. diğeri de sırf açık olduğu için, onu yamuk insan yapmaz. Tek kriter karakter ve ahlaktır.
Karşılıklı Sevginin kapalısı açığı olmaz, ırkı dinide olmaz, bunlar boş konular.
(bkz: Aç kapa artema)

Evet
güncel Önemli Başlıklar