bugün

bu son tasarım infialiyle ilgili yaptığı açıklama beni datmin itti. kendisi adeta tanzimatın mimarı mustafa reşit paşa havasıyla duruma hakim, vakur. afferim.

ha açıklamanın içeriğine gelince .değişimi birden yapınca istemezük'çülerin çıkması beklenen bir şeydir. bu ağladıklarını da başta istemedi bu marabalar diyor hazret.
cağnım ekşimi dürüm yapıp yemiş şişko.
şu sıralar bira içiyordur. cam kenarında, efsunlu.
Herşeyini geçtim , o bembeyaz arka fonu hangi şalgam kafasıyla yaptığını çözemediğim ekşi sözlük'ün sahibi.
ekşi sözlük kayyumu'dur.

kendisine başarılar diliyorum.
bu aralar ekşi sözlük kaos'unun temel aktörü, indükatörü.

sanırım her şey daha fazla dürüm yemek için.
(bkz: çükündür)
Ekşi sözlüğü rezil eden kişilik.
bize ne kanzuktan kendi şeyinde boğuluyor.
ismi başak puruç olan ekşi sözlük yöneticisi.

ssg'den 2015 yılında sözlüğü devir aldığı bilinen ve yaptığı ekşi sözlük tasarımı ile oldukça eleştiri alıyor ve bu konuda taviz vermemeye çalışıyor, yazarlar entry silip başka sözlüklere kayıyor, bu günlerde adı çokça sözlük gündeminde olan kişi.
görsel

Ekşi sözlük'teki yazarlardan sonra bir darbe de onlardan beklediğim kolonya markası.
Tüketimi sınırlandırılsın.
para kazanma yöntemi bu sözlükte de çok tanınan birine benziyor.
Ekşi sözlüğü dürüm gibi yiyen suser ve CEO.
Puştoğlupuşttur.
iyi adamdır.
Başak ismine sahip bir erkek.
Henüz Dinozorların hayatta olduğu dönemlerde boğaz pastili olarak satılan bir ürün.
Naneli jelibonu toz şekere bulamışlar gibi düşünün.
Tabii biz ablamla gidip gelip annemden gizli şeker niyetine yerdik bunu.
Lütfedip açıklama felan yapmış herkese eşit mesafedeyiz diye.

Ybsg kanzuk.
ssg'nin en çok dikkat etmesi gereken sözlük yazarı ve hukukçusudur..Gerçek anlamda bir hanutçudur.para için yapmayacağı şey yoktur. baba dert midir:değildir..
ekşi sözlüğün diktatörü. türkiye için malum uzun neyse ekşi için kanzuk da odur.

kendisine hiç bir hakaret içermeyen bir entry ile kendisini eleştirince uçuruldum.

uçurulmama neden olan başlık ve entry aşağıda.

Başlık : kanzuk
Entry : milli irade ceketini giymiş dürümcü. kaçtan gittik kanzuk bey?
bir kolonya markasıdır.
(bkz: ayıplı mal)

kiralık kalemlerin yeni moda interaktif uzantısı.
https://youtu.be/HV9YwnABEW4

6.dakika 32. Saniyeden sonra izlemeye başladığımda şunu fark ettim ki gerek Uludağ da olsun gerek ekşi sözlükte olsun ön yargı çok fazla.
görsel
Kolonya işine de girmiş büyük girişimci.
tüm dürümcülerin gözü yaşlı.

amerikaya ssg sinin yanına göçmüş.

dürümlerin boynu bükük

dürümler yetim

sıcacık dürümler ağlıyor.