bugün

dogum gunu kutlu olasica, nice nice yillari geride birakasica yazar kisisi. oldu mu? mutlu musun?*
sozlugun gece kuslarindandir. dinamosudur.
kandirikci yazar. aslinda bugun dogum gunu olmayan yazar. ama kendi sucu olmayan yazar.

carlott sakasina dogum gununu kutlamistir. dogum gunu olmadigi halde kutlanmaktan hoslanan kani ronik de tebessumlu boyun egmistir.

asil dogum gunu 23 mart'tir.

son olarak, isteyene ozur dileyen yazar. *
hediyemi geri istediğim yazardır.*
nedenini anlayamadığım bir sevimliliği olan yazar.
beni hatun sanip eskimis bir taktikle yazilan yazar. en yakin vakitte aradigi hatunu bulur umarim.
5 gunlugune sigarayi birakmis, ardindan igrenc bir sekilde djarum'a baslamis yazar.
yeri gelince dil bilgisi kuralları için uyarmaktan çekinmeyen iyi niyetli yazar.
cuneyd zapsu olmaya hic istekli olmayan,
sadece herkes gibi liberal demokrat olan,
hicbir surude koyun olmayan,
kendi halinde yazarcik. ****
çaylak olmuş yazar.

bir üzüldüm bir üzüldüm! anlatamam...
sebebini bilmediğim bi şekilde caylak olmuş karşıt görüşlü olmasına rağmen sevilen ve yazıları takip edilen yazar.
yeni işini merak ettiğim yazardır.
beş gunluk çaylaklık cezası yarın bitecek olan yazar. bu arada bir bankada iç kontrol merkezinde çalışmaya başlamış olan ve tebrik edilendir. işindeki ilk günü oldukça yoğun geçen yazardır. çok yorulmuştur.
duygusal yazar. ayrıca 17 yaşında aşık olmuştur. sır gibi saklamıştır. benden kaçamamıştır.
adeta sözlüğün en çok çaylak olma rekoru için uğraşan yazar. en çok dilinden çeken yazar. şu an çaylak olan yazar. günleri çaylaklıkla geçen yazar. boş zamanlarında çaylak olan yazar. * *

(bkz: yanıyor mu çankaya köşkü nün ampülleri)
(bkz: ampül ün kaç watt) *
eski bir yazar, cok eski..
nerde o eski gunler..
yazılarıyla bir döneme damgasını vuran, silik ibaresini yedikten sonra kendini aratan dost canlısı.
uzun bir aradan sonra sahalara geri donmus yazar. sukur kavusturana.