bugün

favicon'una dolar koyarak ilk saniyede bitmiş tükenmiş sözlük klonudur.
iğrenç bir tasarıma sahip* ,özellikleri yok denecek kadar az, firefox ta tasarımın aptallaştığı,anasayfasında youtube videosu olan,Canlı yayın diye birşey yazan * , sözlük gibi birşey. Birde ntv ye onur konuğu olarak katılacakmış arkadaşlar şaşırtıcı gerçekten.
her saat bir entry'nin girildiği aktif bir sözlük.
sözlükçüler için bir yeni sözlük daha. aslında yeni bir sözlük sayılmaz , ya da şöyle diyelim sözlük adı değişir admini değişmez cinsten. değişmiyor efendim durduramıyoruz.f1sozlukten sonra dansozluk ü kuran ve bununla kalmayıp yeni bir başlangıç yapan yeni bir sözlük olsa da oldukça eğlenceli görünüyor. ısrarla bilgi içerikliden vazgeçmiyoruz. *
dan sozlukun yeni hali*.
henüz yürümeye yeni başlamış bir bebek olan ve kampuswc gibi oluşumlarıyla ekşisözlük türevlerinden kendini sıyırmayı bilen sözlük.
kısa bir süredir yazdığım ve inceleme imkanı bulduğum,gelecek için umut veren sözlüktür.sadece iki entry ile onay almam beni şaşırtmıştır...gün günden güzelleşmektedir.
girdilere artı ve eksi oy verenlerin görülebildiği sözlük.
sayıları 100'ü geçen ekşi klonları arasın da kendine yer arayacak sözlük. boku çıktı artık arkadaşlar yeter artık açmayın sözlük bir kapının bir dilencisi olur demiş atalar değilmi.
http://www.boxersozluk.com/ anlayamadığım çift isimli bir sözlük.
temaları fena olmayan sözlüktür. gerçi yazar sayısı sanırım çok az ama ilk girişte insanı sıkmayan bir sözlük. gelecekte ne olur bilinmez tabi ki..
ayrıca şifremi unuttum diyince mail kutunuza gelen bilgilerde terimler.net adı öne çıkıyor.
terimler.net 'inde forum olduğunu düşünürsek pek bi karışıklık içerisinde olan sözlük *
yeni olmasından heralde sık sık hata veren sözlük. fakat konsept olarak bakıldığında güzel düşünüldüğünü söylemek mümkün.
http://www.kampusozluk.com henüz dumanı başında sözlük piyasada yaygınlaşan sözüklere nazaran kendi etnik yapısını kurmuş bir ortamdır.dansozlugun hacklenmesı olayındn sonra kurucusunun artık sozluk kurmaktan vargecıp yenı acılan bu sozlukte mod olmasıyla baslayan seruvendır.
an itibariyle "bugün"e basınca hata veren sözlük.
sözlükler alemine bugün katılmış sözlük...eksikleri vardır ama açılış için hiç de fena bir konsepti olmayan sözlüktür..başarılar diliyoruz kendilerine..
güncel Önemli Başlıklar