1. ?.
  sözlükler alemine bugün katılmış sözlük...eksikleri vardır ama açılış için hiç de fena bir konsepti olmayan sözlüktür..başarılar diliyoruz kendilerine..
  1 ... of anam nalan
 2. ?.
  an itibariyle "bugün"e basınca hata veren sözlük.
  1 ... gothic evil
 3. ?.
  http://www.kampusozluk.com henüz dumanı başında sözlük piyasada yaygınlaşan sözüklere nazaran kendi etnik yapısını kurmuş bir ortamdır.dansozlugun hacklenmesı olayındn sonra kurucusunun artık sozluk kurmaktan vargecıp yenı acılan bu sozlukte mod olmasıyla baslayan seruvendır.
  ... no promise
 4. ?.
  yeni olmasından heralde sık sık hata veren sözlük. fakat konsept olarak bakıldığında güzel düşünüldüğünü söylemek mümkün.
  ... haznedaroğlu
 5. ?.
  ayrıca şifremi unuttum diyince mail kutunuza gelen bilgilerde terimler.net adı öne çıkıyor.
  terimler.net 'inde forum olduğunu düşünürsek pek bi karışıklık içerisinde olan sözlük *
  ... haznedaroğlu
 6. ?.
  temaları fena olmayan sözlüktür. gerçi yazar sayısı sanırım çok az ama ilk girişte insanı sıkmayan bir sözlük. gelecekte ne olur bilinmez tabi ki..
  ... redwinemania
 7. ?.
  http://www.boxersozluk.com/ anlayamadığım çift isimli bir sözlük.
  ... john constantin
 8. ?.
  sayıları 100'ü geçen ekşi klonları arasın da kendine yer arayacak sözlük. boku çıktı artık arkadaşlar yeter artık açmayın sözlük bir kapının bir dilencisi olur demiş atalar değilmi.
  ... karpuzkabugu
 9. ?.
  girdilere artı ve eksi oy verenlerin görülebildiği sözlük.
  ... rhnegatif
 10. ?.
  kısa bir süredir yazdığım ve inceleme imkanı bulduğum,gelecek için umut veren sözlüktür.sadece iki entry ile onay almam beni şaşırtmıştır...gün günden güzelleşmektedir.
  ... yoga yapan mistiq kedi