bugün

6. nesil yazar.
uludağı terketmiş yazar. halbuki basmıştım ben seni burda..
mutlu yazar. daim olsun.

(bkz: #8392214)
yararlı yazar. hayırlı olsun... *
büyük planlarımız olan yazar. *
müzik dünyama dünya katmış insan. yaptığı iyilikleri nasıl öderim bilmiyorum.
üniversiteli olarak sevdiklerinin göğsünü kabartmıştır hiç şüphesiz. böyle ısrarcı yaşamaya devam. daha müzisyen olacaktır zira.
müzisyenliğini geçtimde profesör kalfalığı yakışmaz bu tombalağa * direk profesör olsa keşke. severiz kendisini.
sasuke ye 'yüzyılın o..su' diyen yazar. o derece. severim kendini çokcana.
pek önemseme de "ben de varım!" dediği gündür bugün. iyi ki vardır, nice nice anlamlı senelere.
ettiği laflarla aklınızda kolaylıkla yer edebilecek, olaylara bakışıyla her defasında hayrete düşürebilecek, sakinliği ve sevecenliğiyle derin izler bırakabilecek biri. iyi ki tanıdımdan çok daha ötesi.
fatal error verdirten yazar.* *
kendisi panpamdır, hemşehrim sayılır, belki şu an beni tanımaz ama bilemeyeceğim. bu da ilk nickaltım haydi hayırlısı.
Edo tensei mevzusunu hararetli bir şekilde tartıtığımız yazar. Selam ederiz saygıyla.
tipik anti-uchiha cı. candır kandır da şu saske yi hiç sevmez ya keyfimi kaçırır işte bu.
gerçekçi bir yazar.
bilirsiniz yeni bir okula gittiğiniz ve onca yabancının arasına karışmaya çalıştığınızda, kendinizi orada fazla hissettirir gibi bakışları izlerken aralardan biri çıkıp size ilk eli uzatır ve sizi rahatlatır ya işte bu kişi o yazar.
adamın dibi. artık sasuke yi seviyor olması da ayrı güzel birşey. bir de üniyi örgütleyip naruto kulübü kurmak istemiyor mu. ay canım ya. bir de tatlı ki sorma. kushina nın kayıp kardeşi mübarek. o derece. domates kafa işte bilirsin ya. oğlum olsa.. ya şimdi 15 20 yaş küçük olur kendinden ama evlendiririm lan. o derece.
kpop konusunda yalnız olmadığımı hatırlatan yazar*
(#16780760)

kendisine teşekkür ettiğim yazar. mahçup etti.
koreli tarafından her sabah "buing buing" diye uyandırılınca ne demek istediğini daha da iyi anladığım yazar.
Ölmesini istemeyeceğim bir yazar. Yaşasın ve sürekli yazsın.
akrabam olduğunu 7 sene sonra internette öğrendiğim garip yazar.
umaykuttan tanıdığım bu isimde bir arkadaş vardı. Acaba o mu diye düşünüyorum şu an.
Edit:supernatural ve iron man hayranıymış. iyice sevdirdi kendini.
Koreli erkek meraklısı yazar. *