bugün

(bkz: benim kakam geldi)
(bkz: bokum geldi)
(bkz: büyük abdestim geldi)
Two girls one cup.
two girls one cup > izlendi > kusuldu > kendinden nefret edildi + bilgisayar kapatıldı > benim entry kuru kuru kaldı orda mk...
(bkz: sıç o zaman)
(bkz: söyle hemen gitsin)
(bkz: #26664325)
(bkz: gaitam geldi)
Doğal bir durumdur. insanların kakası gelen insanları yadırgamalarını gerçekten anlayamıyorum.
(bkz: sözlükte seviye göklerde)

abdest gitti ama olsun amınıza koyayım.
Sevgili lideriniz koskoca ülkenin içine sıçarken iyi, sözlüğe sıçılınca mı kötü? düşüncesini akla getirmektedir.
Kaka' nın karısının sarf ettiği mutluluk dolu sahiplenici sözlerdir.
Kapı çalar. Kaka' nın kayınvalidesi der ki -kim ola ki bu kadar erken saatte.
Hemen Kaka^nın karısı sevgi ve şevkle ciyaklar -Kaka'm geldi.
Bir gün işten yorgun argın gelmiş ve telefonda annenizle konuşuyorsunuzdur. Fakat o da ne? Bir anda karnınızda bir hareketlenme bir ıhıltı tısıltı hali. Ve ağzından o cümle dökülüverir. "Anne, kapat kakam geldi"
Britney Spears' ı hiç kaka yaparken düşündünüz mü? Peki ya "kakam geldi" derken?
insanlar için eşit olunan nadir şeylerden biridir boşaltım. Amerikan başkanı da olsan, Lady Gaga' da olsan sıçıyorsun en nihayetinde arkadaş. Pis kokular içinde oturuyorsun. Ha tabi ne değişir? Oturduğun klozetin kaplaması vs. si. Bu kadar eşitliğin yanında o eşitsizlik de oluversin artık canım.
Benzer soruyu Tayyip Erdoğan için sorduğumuzda içimiz sadece bir tiksintiyle dolar. Osururken filan düşünsenize..
"Kakam geldi" demek aslında bir sürecin sadece ama sadece başlangıcıdır. bu söylemden sonra tuvalete gidilir ve güzelce kaka yapma faaliyeti gerçekleştirilir. Fakat bir insanın yeterince sağlıklı olup olmadığını anlaması için kakasına şöyle bir göz ucuyla bakması yeterlidir. Kakası keçi boku gibi top top ve suyun yüzeyinde kalıyorsa muhtemelen söz konusu kişinin vücudunda sıvı yetersizliği peydah olmuştur. Kakanız ne çok sert ne de çok yumuşak olmalıdır. Ayrıca suyun dibine çöken kaka makbuldür. Çünkü bu, vücudunuzdaki sıvı dengesinin yeterince iyi olduğunu gösterir ve anüsünüzde herhangi bir zorlanmaya da sebep olmaz.
(img:#1003791)
Tuvalet ihtiyacını vurgulayan şımarık insan.
Aha sıç şuraya dememi bekliyorsun ne yapayım amk siktir kalk tuvalete git o zaman.
görsel etrafı batırmamak adına denenebilir. sadece 62 tl üstelik çok kullanımlık.
Off kakam geldi.
Telefonun yansımasından kendini görmüşsündür sen.
Montla sıç.
güncel Önemli Başlıklar