bugün

Bir yazar.

(#38479862)

Biz en azından açık açık yürüyoruz senin gibi özelden değil sayın mecburi bey.

Özelden kimseyi rahatsız etmeyiz vesselam.
Coook cok sevdigim naif ruhlu yazar. iyi yazmalar efenim.
Beni açık oylayarak evlenme niyetini belli eden yazar. ama aynı cinsteniz be bacım. nikah düşmez bi kere. en Fazla patates salatasıyla kısır yapıp güçlerimizi birleştirir ve şehvetli dedikodular yaparız.
ümraniye'de oturan sözlük kızı.

iki yıllık üniversiteyi kazandı ama gitmedi çünkü yalan dolan aşklar ve sahte tavırlardan bıkmıştı.

hayat onu çok yordu ve daha fazla dayanamadı eve kapandı, geniş basenli bir türk kızı olarak kendisine zengin koca bakıyor. en sevdiği dizi kırgın çiçekler oradaki sarı saçlı çocuğa vurgun. çekirdek çitlemek en büyük hobisi.

her ev kızı gibi bunun da kısırı meşhur.
adını veriyim hadi. nurgül.
Doğum günü kutlu olsun yazarıdır. Yeni yaşı kendisine sağlık, bol kazanç, mutluluk ve huzur getirsin

görsel
doğum gününü kutladığım sempatik yazar. yeni yaşı ona sağlık, huzur ve mutluluk getirsin.
oldu mu ?
gerçek miymiş arkadaşlar ?
Doğmuş mu şuvan ?

O halde Allah kabul etsin.

görsel
doğum günü olan bir yazar.
mutlu yılları olsun inşallah.
Edit: ulan tengir emmi hemen rol çalma peşindesin.
Doğum gününüz kutlu olsun, nice mutlu yıllara *
görsel
Bak gene gece gece kutlanıyor bir yazarın doğum günü. Bulamıyoruz nöbetçi pastane be kardeşim. Neyse elimizde olanla yetineceğiz. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.
e tabiki de kutlu mutlu olsun bol kahveli, kompostoslu günlere.
bugün doğum günü olan yazar.

kutlu olsun.
Dogum gunun kutlu olsun canimm.

Dunyanin en guzel kahvelerini icmen dilegi ile..
her kimsen ve nerede yaşatılıyorsan, doğum günün kutlu olsun.
kahvekompostosu'nu ben de çok severim ama pek yazamıyorum.
üzülüyo insan!

doom günün kutlu olsun.

https://media.giphy.com/m...HlDT6SpQLzaJdxS/giphy.gif
Şurada 7 senedir 7 doğum günü geçirdim hepsini toplasan bu kadar entry girmediniz lan. Yazıklar olsun size.

Neyse komposto hanım size de nice mutlu yıllar dilerim, Doğum gününüz kutlu olsun. *
hepi börtdey.

görsel

http://st3.myideasoft.com...3.JPG?revision=1480504325
Adanalının tillahı, prenses süreyyası, biriciğimiz olan uzır.

Doğum günün kutlu olsun cınım. Seviliyorsun. Böbreklerinin de ayrıca doğum gününü kutluyorum. Öbüldün.

görsel
kötü günler bir önceki yaşında, mutluluk bugününde ve yarınında olsun. yeni yaşında kışlıkların cebinde 200 tl bulman dileğiyle. doğum günün kutlu olsun.
görsel

doğum günü kutlu olsun bana ulaşması halinde kahve nargile şırdan adana lahmacun ciğer canı ne çekerse bugün benden.
ben de sizi çok beyeniyorum bağyan. hoş geldin minnoş nerelerdeydin?
aynen aynen çok samimi biraz daha aşağılara iniyorum mmm baya samimi oh evet samimi..
Biri ona bayıldığımı söylesin...
Bir yazar.

Nerelerde benim canımıniçi beybişim diye seslendiğim yoksa gitti mi yazarı.
Dolasik sana bayılıyormuş...