bugün

kahve telvesi kahve kompostosu vesaire abuk subuk tipler, bunlar kim? gelmiş benim nick altıma yüzsüz demiş. daha sonra 2-3 eksi yiyince entrysini kaldırmış. biz yüzlerce eksi yeriz yine de dönmeyiz davamızdan, senin gibi değiliz. bu durumda iki yüzlü olan dediğinin arkasında duramayan ben olmuyorum sen oluyorsun.

tanımadığım bir zat.
bana özel mesaj atmış bir de muhatap olmak istemediğimden entrymi kaldırdım diye. yazık sakat galiba. hem mesaj atıyor hem de muhatap olmak istemediğini söylüyor.

daha önceki hiçbir hesabım silik yemedi hepsini kendim sildim. moderasyon falan uçurmadı yani.
Adil ve duyarlı bir yazar. Seviyoruz.
bayadır açık oylamıyor benden ümidi kesmiş olmalı *
sevdiğim güzel, naif ve şiir sever bir yazar.
görsel
haremime katmak istediğim yazar kişisi.
çok güzel diyolla.

bilemedim şimdi.
hareme katmak isteyen, tanışmak isteyen, görüşmek isteyen çokmuş.

kimsin sen kiiiiiim?
edebiyat severlikle caka satan sıradan bir tip. böylelerine sanal cennet.
Üzücü bir olaydır.

Arkadaşlar bana attığı mesaj ile bildirdiği olaydır. Mevlit bana helva domestik e ait. Çok üzgünüm.
Ben de intihar edicem. Bana da başlık açın lan.
en son yaptığı aşk ilanını geri çevirmeyecektim...

allah rahmet eylesin.
10 saniye önce açık oyladı. mümkün olmayan olay.

en azından daha etmedi.
durun lan daha kendisiyle sevişmedim bile ne ölmesi *
Üzücü olay.

Protest abi de geldi hastaneye şimdi duyar duymaz atvsine atlamış bursa dan basmış gelmiş. Çay sigara takılıyoruz.
Evet
Evet
Evet

görsel .
(bkz: parka gidecekmiş iki gözümün çiçeği)
sıkı bir, eşkiya filmi sevicisi olan yazar. her izlediğimde kendisi aklıma gelir. kahvesinin kompostosundan salep tadı alıyorum. swh.
çok farklı düştüğümüz konular var kendisiyle.

fakat şunu diyebilirim ki zıt düşündüğümüz her insan böyle olsa.

ılımlı biridir. bundan saygım var kendisine her daim.
az önce kendisine söylediklerim için özür dilemek istediğim yazar. özel mesajdan bana yazdı kendisini çok sevdim ben iyi bir insana benziyor.
kendisinden numarasını istiyorum vermiyor. hayır niye yani dalyan gibi çocuğum. değil miyim lan? yok yok öyleyim.
aşkım benim yaa. şu an eyüp sahilde çay içiyoruz. ama götümüz dondu. galk kız sidikli hasta olcaz.
(bkz: sık artı oy veren melek)
Beni de arada oylar. Var olsun bir yazar kardeş.
Bir yazar.

(bkz: Adana nın en cici kızı)

Hayatım böbreklerim sana feda olsun. Böbreklerime talipsin biliyorum.

görsel
numarasını vermeyen yazar. niye vermiyon olum numaranı?