bugün

hakan şükür sakatlandığı zaman saha dışına kim taşır esprisinin cevabı olan arabesk sanatçısı.
şebnem kısaparmak ın programına alkollü katılarak yıllardır oluşturduğu karizmayı bir anda çizen adam.
türkiyenin en ağır şahıslarından
alkollü programa çıkmış olmasına rağmen,zaten alkollüymüş gibi baygın bakışlarını,kendisine has konşuma stilini,odun görüntüsünü her zaman muhafaza eden,müslüm gürses'in yan sanayisi..
acıhayat dizisindeki damar şarkı beyaz gülümün yorumcusu.
türk sanat müziği parçası olan güz gülleriyle hit yapmaya başlayan arabeskçi.
gelin olduğun gece ve doktor isimli parçaları ile tarzında tavana vurmuş bir sanatçı
uyuşturucu alımından dolayı aranan arabesk şarkıcısı.
ne kadar arabesk kokarsa koksun gençlik yıllarımın platonik aşklarına eşlik etmiş, son derecede damar şarkıları bulunan güzel insan.

öyle kolay değil benden kurtulmak
hesabım bitmedi daha seninle
öcümü almazsam haram yaşamak
hesabım bitmedi daha seninle
Hazin geliyor adlı şarkının kahramanı bir çok sahin murat vs. arabası olanların baş solisti.
(bkz: lağım).
ankara'da ikamet ettiği semtte alışveriş yaparken görülebilir bazen.

tanınmamak için başına değişik bir şapka takıyor. ama kimse onu tanımasa bile bazıları "kimmiş bu şapkayı takan" diye bakıyordur eminim.

hakikaten o nasıl şapka öyle ya!
sarhoş çıktıgı canlı yayında "kilitli kapilar acilsin" derken insanları şaşırtan şarkıcı.hakan abi kalbimiz seninle helal olsun. hayatın ta kendisidir durumu.
http://www.youtube.com/watch?v=UO5URoIOGAg
http://www.youtube.com/watch?v=QrUemEV2FWY
"o kilitler açılsın" diyerek gönüllerde taht kurmuş 21. yüzyıl fikir adamıdır.
hakan'ı taşıyan ama kendini taşıyamayan şarkıcı yazık.
sen uyurken gideceğim isimli eserinde çoğu ikili ilişkilerin sorunlarına çözüm bulmuş sfenks.
"o kilitler acilsin" isimli videosu ile beni benden almis ayri alemlere tasimis garip duygulara gark olmami saglamis insandir; hadi hakan tasiyan sarhostu onu anladik (hos sarhos olmasina da gerek yok ama neyse) o seyircilerde mi alkol alip cikmis nedir bu gozlerdeki acikli bakis, nedir o isyan dolu ifadeler..son olarak hakan tasiyan ustadin sozlerini tekrar hatirlatiyorum:o yurekler acilsin, bizler yasamaya geldik bu dunyaya, o kilitler acilsin; kendimize gelelim lutfen ne yapiyoruz biz ki..
o kilitler acilsin diye haykirirken hayrina cilingir cagirasim gelen arabeskin efendi adamidir.
(bkz: o son ickiyi icmeyecektin)
(bkz: hesabim bitmedi)
bak bir daha izledim de malum videoyu; bu adam sunucuya yaziyor da evli diye acilamadi herhalde ..
Kendi tarzı içerisinde değerlendirirsek iyi müzik yapan ama bana hitap etmeyen şarkıcı.
Uyku hapınız yoksa koyun hakan taşıyan kasedini aheste aheste çalsın,herif güz güllerini söylerken mevsim yazdı şarkı sonunda sonbahara girdik :O
(bkz: en kötü esprimiz böyle olsun)
(bkz: bilincli yapılan kötü espri)
müslüm gürses'ten feci bir ayar yiyen arabeskçi.
(bkz: ben öyle bir peygamber gönderdiğimi hatırlamıyorum)
rakı sofralarında meze kadar değer taşıyan şarkıların altında imzası olan gerçek sanatçı.
kendisi müslüm gürses'in tahtına aday gösterilmekteydi. saçları afroydu. derken güz güllerini patlattı, şanına şan, şöhretine şöhret kattı, program program gezdi durdu ardından bir şarkısı daha hit olmuştu şarkının adını tam olarak hatırlayamasamda ''sana gelmediğim gün öldüğüm gündür gülüm'' gibi bir sözü hala hatırlarım. e o sözü unutmak mümkün mü ?* sonrasında ise birilerinin programına sarhoş çıktı sapıttı falan o gün bu gun bir daha da haber alınamadı kendisinden, nerelerdesin ey hakan taşıyan sana ihtiyacımız var.*
sözlükte sağlam bir hayran kitlesi oldugu saskınlıkla görülen sanatcı. alkolu niye taşıyamadı o ayrı bir tartısma konusu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar