bugün

üstad geri dönmüş. evet.
Hayırlı olsun sevindiren haber. Hoş gelmiş sefalar getirmiş.
Geçen kafakoparmayanus olarak dönecekti.
hos gelmis sefa getirmis.

saygilar.
Aramıza dönmüş Hoş gelmiş tekrardan.
Inatçı bir karakterim var.
Şu hayatta yapmak isteyip de yapamadığım hiçbir şey olmadı.
Pasifik okyanusunun ortasında tekne durdurup yüzmüş adamım.

Her neyse.
http://m.uludagsozluk.com/e/37501518/
Ben bu kafakoparanus dedeye rakı içiricem, hepiniz de göreceksiniz.

Not: olm kuran kurslarında ensar yurtlarındaki tecavüzlere ses çıkarmayan adamlar, hırsızlıklara yolsuzluklara susup konu içki olunca çılgına dönüyorlar.
Islamda bir tek içki mi haram? Biz mi yanlış biliyoruz?
ben bunu döverim, ciddi.
titoşçuğum..

senin bahsettiğin konu tam olarak sadece bizim ülkemizi değil dünyayı insanlara dar eden müslüman mısır döngüsü işte nihayetinde..

konu dedeciğim olsa sadece hiç mesele değil..

o bira içerken namaz kılarız beraber konu da kapanır..

ama işte diyiill..
Sözle çıkarılan fitne, kılıçla çıkarılan fitne gibidir. Yalan söylemek, iftira etmek ile çıkarılan fitne, kılıçla çıkarılan fitneden de kötüdür.

Koskoca bir yalanı bile onlar büyük hayallerimiz siz anlayamazsınız kılıfı altında savunan yazar.

Edit: neyse gerçekleri söyleyince küfür edip, hesabını sildirip 3-5 güne geri dönen bir insana ne anlatabilirsin ki?

(Bkz: sen dönmeye devam et reis ümmetin senden dönek çıktı)
dede püskevit alsana bana?

bir dede, devamlı gidip gelen..

interresante!
hamsi kebabı var mı dedeciğim peki?

bak ironi yapmıyorum ilk yerli-milli uçaa atlar gelirim dedeciğim..

kebap sözünü de söke söke alırım..

bir dedoş..
özel mesajla beni tahrik eden yazar.
'Akpli değilim' ile başlayan istisnasız her cümlesinde akp'yi savunur. Ayrıca benim arkadaşın yan komşusuymuş, dünya hakikaten çok küçük lan.
bıraktım dedikten sonra tekrar gelmiş beyin osuruğu denebilecek fikirlerle insanları rahatsız eden yazar.
''ateistler aslında allaha inanıyorlar ama 'ateistim' diyorlar'' nedir ?
allah nedir onu biliyor musun sen ? allahın isteklerini ? kurallarını ?
tüm bunları bilen birisi allah veya tanrı denen sözde oluşumların tanrı olmadığını, tanrı maskesi arkasından kabul edilmeyecek istek ve arzularını sunan yöneticiler oldukları görülebilir.
savaşın, eğer savaşmazsınız sizi cehenneme atarım, itaat edin etmezseniz cehenneme atarım, tapın tapmazsanız cehenneme atarım. azla yetinin yetinmezseniz elinizde kilerini alırım.
bunlar tanrının değil. yöneticilerin işine yarayan istekler.

kaynağı beyin olmayan ezbere cümleler bunlar. ateistler aslında allaha inanıyormuş. evet ateistler aptal, günlük aptalca tapma hareketleriyle cennete girebilirler ve buna inanıyorlar ama aptallar ki yapmıyorlar değil mi.

(bkz: ateistler neyine güveniyorlar/#37513640)

görmezden geliyorum seni, bunu basit bir eleştiri olarak kabul et. ve ne yaptığını bil. neye inandığına da.
bu amca da akpye sallamaya başladıysa, hakkat bitmiş akp!

gerçi topaçlığı reyizlerinden miras bunlara.

dön dön dönelim!!

izmir'in kızları abdestini bozar dayı senin. sen kal drabzonda. hem araplar da geliyo akın akın.
egeli müslümanları göreve çağırmış.
tello evliyası gibi yazar.
tengir budun, yandı gülüm keten helva.
Sozlukte kavga eden amcalari gosteren nick alti.
Kafakoparanus amca ve tengir budun amca, sizin genclere ornek olmaniz gerekirken su goruntuler hic yakisiyor mu? Hayir. Evet.
https://m.uludagsozluk.com/e/37523410/

Ataları vikingten yeni gelmiş o işten...
ahirette yok yazılıyorsun amk ne işin var buralarda.
Hukmet ile yakın ilişkileri olan heri.
kendisi ile geçinemeyen tüm yazarlara ( muhalif olanlar elbette ) tarikat üyesi yapıştırması yapan yazardır. benim şahsımada yaptı bir kaç kez nick altımdan vs. kendisine ithafen buraya zamanında yazmıştım girdiğim tek tarikat lise zamanı okul tuvaletinde hocalara yakalanmadan sigara içmeye çalışanlar birliği idi. o da tarikat sayılmaz sanırım bizimkisi sadece kafa dumanlayıp dayak yemeden oradan ayrılabilme amacı güden bir oluşumdu *
53 yaşındaki karadeniz delikanlısına,
55 yaşındaki moruk muamelesini reva gören,
kilise şarapçısını kınıyorum.
dinazorus dedenin abisi galiba. çok eleştirirdim de gerek yok.
türlü türlü imansızları nick altına toplayıp inletmeyi başarmış yazar. ben de imansızım ama kendisine saygı duyuyorum. tarzını da beğeniyorum. bu abiye artistlik yapan karşısında bizi bulur.
la dede gittin geldin

gene aynı.

hem millete kasmayın dersin

hem ergenlerle aşık atarsın

la siz bu karadenizliler

bir gün de söylediğinizle yaptığınız bir olsun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar