bugün

otopsiraporlari nick'li yazarın bir kaç kez kullandığı izin. Bu son izni bitse de yeniden kendisiyle konuşsak.
alıcam bikaç güne ama çok ağlarsınız diye almıyorum.
Beş gün alıp sonrasında aldığıma pişman olduğum izin. Bu arada Muhtemelen Otopsiraporlari 3 aylık izin aldığına pişman olup başka hesapla sözlüğe gelecek, belki gelmiştir bile.*
Yılda en az iki defa üç aylık izinler kullanarak sanki normal hayatımdaki varlığımı söndürür gibi hissediyorum ama son aldığım izin beni şaşırtırcasına zor gelmişti. Saçma.
gereksizdir. yazmak istemiyorsan sözlüğe girmezsin, olur.
Hoçça ğalın. Kafa dinleme vakti.
kafa izni zaten kimsenin onayına ihtiyacı olmayan izindir.
kafa izni aldigimdan mesajlara cevap verememem gorsel yukleyememem ( evet memem)
spoiler ve bkz veremem gibi bir durum var. mesajlar icin tesekkurler.
ha diyeceksiniz neden yaziyorsun.
size hesap kitap mi vereyim yazarim.

belki kendimi frenlemem lazimdi ve basardim.
evet baya oldu yaa, artık geldik geri.
an itibari ile bitirdiğim izindir. ne uzunmuş be, neyse ben geldiiim lan sozluk naber kaynatasızlar.
yürürlüğe girmeli.
ne mantığı var bunun anlamıyorum.
Kafa iznini alıp burada takılmaya devam ederseniz amacına uygun davranmış olmazsınız Ve büyük ihtimalle de bağımlısı olmuşsunuzdur.
(bkz: boş beleşlikte nirvana yapmış meseleler)
yıllardır bu platformda yazarım, kafa izni özelliğinin ne boka yaradığını halâ anlamadım.

amaç sözlüğe ara vermekse, çık ve aranı bitirene kadar giriş yapma. yani en azından ben öyle yapıyorum. ne gerek var öyle ıvır zıvır şeylere öyle değil mi ama?
Denim bi.
3 yıl sonra sözlüğe dönüp 1 hafta yazdıktan sonra bana bu kadar sözlük yetti galiba arkadaşlar. Şöyle 1 iki ay kafa izni iyi gelir. Çok çalıştık*
yakın zamanda almayı düşündüğüm.
Anlamadığım sözlük şovu.
E girme o zaman bitsin gitsin.
bazen uzaklaşmak istersin ama bir mal çıkar üstüne alınır diye vazgeçebilirsin.
reel bir insanla genel bir sorun yaşıyor olabilirsin.
anonim bir insanın farazi aptal düşüncesi.
Tatilden 1 hafta önce ya da 1 hafta sonra öğrencilerin kendi kafalarına göre yaptıkları tatil.
dün almayı çok düşündüm ama yapmayı denediğimde sağ olsun zall uygulama üzerinden böyle bir işlem yapılamayacağını bana gösterdi. gerçekten müthiş bir uygulama, hiçbir şey yapılamıyor...
olm sözlükte üç beş yazarız zaten. sende kafa izni alırsan yazacak insan kalmaz.