bugün

bir bildirim uyarı tebliğ sözleridir. keşke yunan galip gelseydi sözünü evirip çevirip etmediğiniz hakaret kalmayan üstad kadir mısıroğlunun gerçekte söylediği kemalistlerin islama müslümanlara yaptığı zulmü yunan bile yapmazdı demek istediği olayın çarpıtıp yunan galip gelseydiye çeviren güruhu özüre davet etme eylemidir.

girin you tubeye videonun tamamını izleyin buraya gelin hepiniz özür dileyin kadir mısıroğlundan.
on numara tebliğidir. biz ana bacı karıştırmadan
edeplice yazımızı yazarız zorda
kalan cevap veremeyen kerkenezler küfür eder..
dileyeni ziksinler... mahallenin delisiydi işte.
sağ çanağıyla güldüğüm davet.
kemalist değilim ama atatürk'ü severim. bu vatanı zalimlerden düşmanlardan kurtaran atatürk'e ve onun nezdinde tüm silah arkadaşlarına hakaretler eden, yaptığı konuşmalarda sürekli onların verdiği büyük mücadeleyi küçültmeye çalışan şerefsiz bir vatan haininden özür dilemek de yine vatan hainliğidir.
işgal yıllarında o çok kıymet verdiğiniz ezanı yasaklamış adamlar be. ezan okutmamışlar yıllarca. bugünkü sınırlarıyla bu ülkede hala türk bayrağı dalgalanıyor, ezan okunuyorsa bu başta atatürk ve onun yanında mücadele veren türk ordusu sayesindedir. siz hala bu adamlara nasıl düşmanlık besleyebiliyorsunuz anlamak mümkün değil.
özür dileyecek biri varsa arap sevici vatan haini kadir mısıroğludur.
Gireceğim, izleyeceğim de internet az lukıs bıradır. Bu yüzden cahil kaldım ve üstad'ı yeterince anlayamadım. Haklısın. Kadere rıza göstermek gerek. Ben o feslinin maymun aklını tokatlayayım. Yonanist kepaze dondurmacı kılıklı zibidi. Geberdi, yine lafı bitmedi; ingiliz uşağı soysuz kepazenin.
özür dilemek bunların fıtratında yok. iftirayı atar kenara çekilirler.
sifon çekerek katılıyorum.

bu herif boğazda alkollü restoran çalıştırıyordu.
Bu tebliğ mebliğ işleri de yeni moda oldu. Siz ptt memuru musunuz kardeşim? Yok muhatap evde gidin muhtara bırakın tebligatınızı alırız bir ara.
ülkedeki mülteci sorunu kadar vatan haini sorunumuzunda olduğunu hatırlatan davettir. bu ülkeye bu devlete bu bayrağa bu insanlara bu kadar düşman olacak ne yaşamış olabilirler diye düşünüyorum ama aklıma bir şey gelmiyor..

bir insan ekmeğini yediği devlete, aynı oksijeni soluduğu yeri geldiğinde ekmeğini paylaştığı insanlara ve kendi ceddine/kendi milli mücadelesine nasıl bu kadar düşman olabilir aklım almıyor. biz hep bu suriyelilerden afganlardan sırtımıza hançer bekliyoruz ama onlardan önce hançeri saplayacak o kadar çok vatan - millet düşmanı arap yalakası var ki öncelikli olarak bunları uzaklaştırmak lazım memleketten. keşke yunan kazansaydı gibi buram buram ihanet kokan buram buram şerefsizlik kokan bir sözü neresinden tutarsan tut elinde kalıyor. söyleyen öldü gitti hesabını allaha versin artık ama arkada kalan müptezel müritleri hala bu sözü aklamaya çalışıyor inanılır gibi değil.
Siktir git şurdan ya sabah sabah
işi gücü bitirdik deli bi vatan haininden özür dileyeceğiz öyle mi???
sayesunde fikrini soyleyebilecegi bir ulkesi olmasini saglayan adama etmedigi hakareti birakmayan kansiz bir o.c. nun neyinden ozur dileyecegim?
ateşi bol olsun.
özelden 5 yazarın özür dilediği kadir abimizin videoları izleme sözleri vermesi durumudur.
Üstad Kadir mısıroğlu'nun sözleri çarpıtılmıştır.
öyle de olsa kemalistleri kötülemiş. gerçi ben şimdi öğrendim. kemalistler özür mü dileyecekler? hahhayyt * hiç güleceğim yoktu.
bir sınıfın, grubun ayrıcalıkları devam etsin diye
vatanı feda eden bir anlayış...bunu mu kabul edelim şimdi?
şimdi bunu mu takdir edelim?.ulema sınıfı, medreseye gidenler filan savaşa gitmiyor
atatürk buna son veriyor.atatürk düşmanlığının sebebi bu
sen din adamı da olsan düşmanla işbirliği yaparsan asılırsın savaş ortamında
atatürk çok dindar olmayabilir o ayrı bir konu...
fakat bu ingilizlerin gerçek anlamda islamiyeti destekleyeceğine inanıyor musunuz nerde tarikat arkasında ingilizler
kadir mısıroğlu tarihçi filan değil çok şey bilebilir fakat bu onu tarihçi yapmaz.
Özür dilemesi gerekenler o zaman savaştan kaçanlar ve düşmanla iş birliği yapanlardır.
Hocayım diyene sakso(badeleme) çekenler müptezel fesliye de inanır,
Kendisini Osmanlı torunu zanneden bir bunaltan özür dilememizi isteyen müptezel dileği.
Biz küfürsüz konuşuyoruz da cevap veremeyenler küfür ediyor diyerek kendilerini üstün/iyi gösterme çabasına girenler var,
Sen benim kırmızı çizgime, Atatürk'e hakaret edeceksin, annesine fahişe diyeceksin, kendisine atmadığın iftira kalmayacak, ama biz küfürsüz konuşuyoruz,
Hadi oradan.
Atatürk hakkında iftiralar ve hakaretler bitmediği sürece fesli orospu çocuğu için de bitmeyecek, özür mü? Yarrağımı alırsınız.