bugün

(bkz: çapraz yan bağları)
erkeklerin baktıkları ilk yer ile doğru orantılı. (yazmayalım şimdi ayıp!)
hesap numarasını takiben hesabın şifresi.

not: kızlar sizin burda eksilemeniz gerekiyor, hadi sağ elin işaret parmağının ucuna kuvvet*
bir araştırmaya göre yüzden sonra kalçalar.
ayakkabıları, gözleri ve dişleridir.
normal kızlar ise; popo, ayakkabı ve sözkonusu kişinin tarzına dikkat eder. *
gözleri, elleri, ayakkabıları...
kadının bakış açısına ve erkeğin durumuna değişiklik gösterecek yerdir. erkek oturuyor ise mecburen yüzüne, gözüne; ayakta ise kadının verdiği öncelik sırasına göre, gözlerine, dudaklarına ya da uygunsuz bir yerine; arkası dönük ise mutlaka poposuna; tanıştırılmak üzereyken kendisine uzanan ellere gibi.
(bkz: sence) tabi şakadır. omuzları, elleri, gözleri ve dişleri olabilir.
omuzlarıdır.
ayakkabıları, giyim tarzı sonra yüzü. surat birşeye benzemiyorsa ayakkabıya bakmaya devam..
tepeden tırnağa göz gezdirip popoyu dikizler, biçimli dudaklar ve dişler küçük popodan sonraki diğer artılardır. şöyle de bir gerçek var ki elektriği herşeyi değiştirebilir bir anda.
(bkz: taşak)
ilk dikkat ceken yerdir, cogu kisi sorsan hatirlamaz. kadinlarda boyle seyler yok aslinda soyle genelden bi suzmeler ve sonrasinda incelemeler var. yani burda isterdim bacak, kol, dirsek diyeyim de siz ona gore bakiminizi yapin fakat yok boyle seyler. futbol oynuyorsaniz ayaklara bakim yapin arada yeterli. bakimi da gectim o getirdiginiz toz, toprak ve bilimum hali saha isareti olan zimbirtilari eve tasimayin. azla yetinmek lazim.
konuya doncek olursak bi kadin ne cuzdana bakar ne de ayakkabiya. baksa da onemsemez cok. onun onemsedigi ilk flortler, ilk kez begendigini belli etmeler gibi anlam ifade edebilecek seylerdir. ha giyim de onemli, ustunuz king kong tarafindan saldiriya ugramis gibi olmasin yeter. temiz olsun, duzgun olsun bitti.
onun disinda ilk gulumsediginiz * yer, an onemlidir. ona nasil baktiginiz, olaylara tepkileriniz onemlidir. bisey anlatirken dinleyip dinlemediginiz onemli. bunlara dikkat ederseniz sinavi gectiniz.
(bkz: kızların bir erkekte baktıkları ilk yer)
(bkz: aramaya inanmak)
saçı,yüzü ve giyiniş tarzı.saçına bol miktarda jöle sürenlerin hiç şansı yok bence.
omuzlar baba her türlü iddaaya girerim sonrada popo gelir.
dişleridir. * * * *
bir kız ilk kez gördüğü bir erkeğin;

tiki ise dış görünüşünü,
gothic ise tarzını,
evde kalmış koca bekleyen bir kız ise cüzdanını,
normal bir kız ise gözlerini

süzer.
(bkz: tek başlıkta sözlükteki bayanları tespit etmek)
kim olduğu.
hacı suratı suratı. bunu unuttunuz mu ya? adamı nasıl tanıyacak sonra??
genelleme yapalım tip diyelim. **
bir zamanlar iç güzellik denilen bir olgu vardı artık çoğu kızın bu iç güzellik denilen olguyu iplemediği aşikar.
kadından kadına değişiklik gösteren yerlerdir ama kadınlar genelde erkelerin kalçalarına bakarmış.
(bkz: ruh)

kötüleme üzerine edit; her ne kadar eleştiriye açık olmak gereksede..siz neresine bakıyorsunuz insan merak ediyor.

edit iki; tamam be tamam..ilk baktığımız yer görüntüsü. ben sevgili sözlük erkekleri mutlu olsun diye dediydim (bkz: şimdi mutlu musun)
güncel Önemli Başlıklar