bugün

bir türlü ilgi duyamadım varlıklar.
Dünyanın çocuk fabrikası.
Tabi ki onlarda bacasız.
Yakışıklıyi sadece begenen zengine veren maddiyat esirleri. Yazik.
Dünyada bir çok ülke de uğruna her şey feda olan varlıklar. Offf be.
sana ruh uflendiginde bir kadinin karnindasin.
agladiginda bir kadinin kucagindasin.
asik oldugunda bir kadinin yuregindesin.

o'na guzel davran..!
Bir erkek için hayatın anlamıdır kadın Hayatındaki ilk kadin annesidir onun şefkatini, desteğini, sevgisini sonuna kadar hep hissedersin. Daha sonra varsa ablası yada kız kardeşidir hep onun yaninda olursun tırnağı kırılsa sanki canından bir parça alınmış gibi olursun. Eşindir ömrünün geri kalanını beraber geçiriceğin hayatın getirdiği iyi anları kötü anları beraber karşıladığın kişidir kadın Belkide en önemlisi eğer Allah nasip ederse kız evlattır hayatının heranında ona en ufak zarar gelmesin diye gözünü kırpmadan kendini siper ediceğin kişidir. Kadın 1 saniye bile kalbini kırmamız gereken eşsiz hediyedir bizim için
(T)

görsel
görsel
üniversitede bolca var maalesef.
istediğini alma konusunda yetenekli kişiler.
Çok şerefsiz yaratıklardır.
Bazen de en saf...
Hayatlarının çoğu kendi hemcinsleriyle rekabet halinde geçer. O güzelim kıyafetleri sanılanın aksine erkekler için değil, çatlayıp patlamasını istedikleri hemcinsleri için giyerler.
dünyanın her yerinde aynılar. bizim buradakiler abazalar anlamaz ama, hoşlandığı müziği duyunca, sevdikleri erkeği görünce, utandıklarında, sevindiklerinde dünyanın her yerinde aynı tepkiyi verirler.

bugün rus kızı da hoşlandığında telefonundan sürekli fotoğrafını atar(mesajlaşırken) türk kızı da alman kızı da yapar bunu.

bizi ayrı kılan şey(diğer ülkelerle) tabularımız ve aslında doğamıza uymayan batıllar.

o kadar yakınız ki diğer millletlerle, bir yandan da bir o kadar uzağız.
pek sevemediğim itici bulduğum cins.
erkek erkeğe dürtüşmedende sevemeyebildiğim cinslerdir. itici egoist ve tatsızdırlar.
kadınlar kitabı benim için çok çok önemli bir yere sahiptir. bunlardan ilki bukowski ile tanışmamı sağlayan kitap olması, ikinici olarakta ömer seyfettin tacizlerinden sonra kitap okumaktan bıktırılan ben, kitap okuma alışkanlığını tekrar sağlaması açısından kadınlar benim tarihim açısından pek önemli bir yere sahiptir.
sayısı erkeklerden fazla olan cins.
kadınlar, yarın bize gelecekler, kabul günü...
onlarla oturup dedikodu yapacağım çünkü çok seviyorum.
üst komşunun özel hayatını anlatıp anlatıp medet uman bakışlarına karşılık,
ellerimi dizlerime vurarak "demee!" diye figan edip açılan ağzımı avcumla kapatıyorum. bunu yaparken inanılmaz keyif alıyorum. güldüğüm görülmesin diye elim bir süre daha ağzımda kalıyor.

kadınlar, pek tatlı yaratıklardır.
kafaları karışıktır ama kendileri asla, basittirler, yalındırlar, anlaşılabilirdirler. "ayhhh çoq deliyim ben yaa çoq çılgınım" diyenleri özellikle bunların 30 saniyede tüm beyin tomografisini çıkartabilirsiniz.
nahif olanların başını ezmek lazımdır.
doğa güçsüzlüğü affetmez. *
doğa güçsüzlüğü değil "uyum sağlamamayı" affetmez. hayır bi şey söyleyecekseniz ve bu söylediğiniz "evrimsel" süreç ile alakalı ise bi zahmet doğrusunu söyleyin. *
efenim, ulu önder adolf hitler'den alıntıladığımı anlamayan,
kültür yoksunlarının beyanlarına kulak asmayınız. *
doğa güçsüzlüğü affetmez.
a.hitler

ayrıca (bkz: doğal seçilim)
adolf'ün bu yasayı götünden anladığını ve yanlış aktardığını ve benim de aynı şekilde söyleyene değil sözün kendisine bir eleştiri getirdiğimi belirtmeye lüzum görmüyorum.

dağılabilirsin.
bazi kadinlar guzel konusmayi bilir, bazilari yazmayi...
bazilari guzel makyaj yapmayi bilir, bazilari giyinmeyi.
turlu turlu yetenekleri vardir ama
en guzel kadin...
kendini, haddini ve edebini bilendir.
görsel