bugün

süper ötesi şarkılar bulunduran kaçırılmaması gerekilen bir levent yüksel albümü
bugüne kadar kadın sanatçılardan dinlenilen şarkılara yeni bir yorum getiren levent yüksel albümü.
ilk kasetinin hiçbir zaman unutulmamasını isteyen levent yükselin içinde çok güzel şarkıları barındıran yeni albümü.
Sezen Aksu - Beni Unutma
Özlem Tekin - Yazmamışlar
Şebnem Ferah - Deli Kızım Uyan
Esmeray - Unutama Beni
Zuhal Olcay - Yalnızlığım
Ajda Pekkan - Ya Sonra
Asya - Yoksun Sen
Sertab Erener - Dargın Değilim
Nükhet Duru - Beni Benimle Bırak
gibi şarkıların coverlarında oluşan LEvent Yüksel albumu
nil karaibrahimgil-pırlanta *
beni benimle bırak'ı muhakkak dinlenmeli albüm.
offf of çok güzel albüm ya dememe sebep olan levent yüksel albümü.Bunu dememe sebep de asya nın da söylediği yoksun sen isimli parçayı bulunduruyo olmasıdır.
(bkz: cocukta yaparım kariyerde)
dinledikçe daha bir hoşa giden toplama albüm. med cezir albümünden sonra levent yüksel'in en güzel albümüdür kanaatimce.. arabaya binilip anlamsızca nereye gittiğini bilmeden gidildiği sırada dinlenecek bir albüm. (bkz: insanı bulutlara çıkaran durumlar)
öyle duygusal bir tat vermiş ki levent yüksel bu parçalara, dinlerken yastığınıza sarılıp keyifle ağlayabilirsiniz. bambaşka bir yorumlayışı var şarkıları, hele canlı performansta, hele yıldızlı bir akşamda açık havada dinliyorsanız...*
sezen aksu - ben dul bir kadinim
sezen aksu - unzile
sumeyra - ag elime
esin afsar - sandigimi acamadim
zuhal olcay - leyla
lilith - desmal
tülay german - burcak tarlasi
tac firmasının son reklamında kullanılan sarkı "evimde mutluyum ben".**
askin nur yengi - serserim benim
mutlaka dinlenmesi gereken yoksun sen adlı parçayı da barındıran levent yüksel albümüdür.
yazmamışlar.

http://youtu.be/h7x5RzqCIow
duvaksız gelin olmaz.
bütün şebnem ferah şarkıları.
sia - big girls cry

dinleyiniz.