kadın kendini çirkin hissedebilir ama bu onun çirkin oluşundan değil,etrafında ona kendini güzel hissettirecek bir erkeğin olmayışındandır.
çirkin insan psikolojisi hallerinden dilediğini seçip yaşar.
kadın kendini çirkin hissederse gerçekten çirkin görünür. Güzel hissederse de öyle algılanır. Bunun "sanmak" la bir ilgisi yoktur.Karıştırılmasın lütfen.
ortamın terkedilmesi ve malum bayanla soru cevap ilişkisinden kaçılması gereken durumun bayanlarca hissedilen sendromdur.
Kıyamet kopacaktır. Hepsi kendince dünyalar güzelidir.
kendini güzel hissetmek için türlü kozmetik ürünlerine sığınır.*
sokağa çıkmak istemez
hemen yanında ki erkeğe votka içirmelidir. (bkz: çirkin kadın yoktur az votka vardır)
kafasına güveniyosa çirkin ama sağlam kadındır;bomboş bi beyni olan çirkinim kahretsin diye ağlayan kadının yanında dünyalara bedeldir.

kadını kadın yapan sadece götü başı diyildir unutulmamalıdır!
kafayı kullanan kadın çirkin bile olsa dünyayı parmağında oynatır.
erkegin dunyasi başına yıkılacaktır.
(bkz: kadın isterse)
olaya konu kişilik sevgiliniz ise felakettir kaçıp uzaklaşamayacağınızdan ona o anda kendisinin inanmadığı birşeye inanma gücü verme hatta direkmen inandırma görevi üzerinize yıkılır akabinde öyle sihirli bir söz söylemelisiniz ki (burda çok keskin bir zeka ve hatunun isteklerine cevap verebilme kabiliyetinden bahsediyorum) hatun kendine gelsindir aksi takdirde gününüz geceniz hayalleriniz yıkılır mahvolur kepazeleşir...
ilk güzelsin diyene kalbini kaptıracak olan kadındır.
(bkz: işte o an benim bittiğim andır sedat abi)
pek de zor olmayan hatun kişilerdir.
en fazla 3 dakika sürecektir. her kadın kendisinin tanrısıdır.
hayatının anlamını yitirmiş kadın olması, mühtemelen kacılması gerekilir yada yalan söylenmesi gerekir. cok güzelsin sen hiç banu alkanın makyajsız halini görmedin galiba gibi
benden uzak allaha yakın olsundur. dinlen dinlen kaçtır. anlatamazsın derdinidir.
sevgilisinin vay haline.

- ahmeet bugün kendimi çok çirkin hissediyorum
+ yok sevgilim her zamanki gibi çok güzelsin
- yok yok vallahi çirkinim bugün, şu saçlarımın haline bak, yok ben gelemem bööle
+ ne var aşkım yaa, iyisin işte yok bişiy, güzelsin, ben beğeniyorum seni, hadi çıkalım
- sen de var ya..hemen çıkalım diye sallıyosun.. baksana şu halime..yok yok göz altlarım resmen çökmüş yaa.
+ aşkım benim vallahi yok bişey hadi ama.
- banane yaa çirkinim işte, şu saçlara, şu göz altlarına bak!
+ evet aslında biraz sarkmış gibi, saçında da beyazlar çıkmış galiba ondan ööle duruyo..
- ne?! ne diyosun ya saçmalama ay ne kadar uyuzsun insan moralimi düzeltir di mi!!
+ ?!allah belanı versin melis!
kadin kendini cirkin hissederse;

alışverişe çıkar.

kadin kendini yalnız hissederse;

alışverişe çıkar.

kadin kendini mutlu hissederse;

alışverişe çıkar.

kadin kendini güzel hissederse;

alışverişe çıkar.

görüldüğü üzere sonuçta giren çıkan hep erkeklere.*
bazen öyle bir an gelirki gerçekten artık kendinden bi umudu kalmaz kadının.çünkü kız arkadaşlarının dışında çok güzelsin diye bir söz duymamıştır.bu durum kadını çıkılmaz nir girdaba sokar.
kendinin çok güzel hissedip dokundurmayan kadının zıttıdır. kötüdür, fenadır, sen istemesen bile o seni bulur ağızına eder gider. sebebleri çeşitlidir, bazen 50gram fazla, bazen şirkette bulunan yarım kilo fazla gösteren terazi, bazen düzlemi bozuk bir ayna, bazen erkeğin ağzını tutamasıdır...
karsilasildigi durumda kadin önce agladigi, sonra sacini yaptirdigi, sonra da guzelligiyle ilgili teyid istedigi gozlemlenir. *
gerçekten çirkin görünür, insan kendini nasıl hissederse dışa da bunu öyle yansıtır.
kadin evli ise olan kocaya olur.- vay anam vay gitti paracıklar -