bugün

niye la???? hani deprem olacak buraya gelmeyin desen anlarim da, o saydiklarinin hepsi insan... amcik trol kardesim, sen niye yasiyorsun? simdi senin yasaman icín biyolojik anlamda hangi sebep var pislik trol? senin kime biyolijik anlamda faydan var sayin trol????? bu kadar oksijeni niye tüketiyorsun pic kurusu trol ???? lütfen ölür müsün (bak burjuva ca emir veriyorum). proleterce : geber pislik....
kekolar ve Postmodernist yıkıklar tarafından belli bir süredir sessizce işgal edilmekteydi, son zamanlarda patlak veren olaylardan anladığım kadarıyla dönüşüm tamamlanmış. Gerçi a*p içki yasağı getirmek için paralı köpeklerini semtin üstüne salmış da olabilir.

Üniversite yıllarım ve üstüne stajdı mesleğin ilk yılıydı derken dile kolay 6 yılım burada geçti.

Tabii iç kısımlarının hala belli bir standardı var ama merkez kısma yazık oldu.

Sahilde doya doya halay çekersiniz artık, amk kekoları.
çizgi roman sevenler için harika bir muhit. pasajlarda 1. el, 2. el envai çeşidini bulabilirsiniz.
Ne zaman bu yerin adını duysam, sahildeki emektar dayıların olduğu video aklıma geliyor. Gece gece tiksindim yine...
Amk bı akşam arkadasla kadife sokakmidir nedir oraya girdik. Tipler bildiğin urukhai gibi yerlere oturmuşlar iciyolar falan urkunçtu. Onun haricinde rihtimin oraya gidince bile Ben darlaniyorum o kalabalıkta .
Taksi - Minibüslerin kalktığı yerde midye ve ıslak hamburger yemek çok zevkli.
fenerbahçe'nin yuvası.
galatasaray tişörtüyle gezmekten zevk aldığım semt.
kadıköy'ün sahibi fenerbahçe değildir. sadece stadı oradadır.
Yoğurtçu parkından kadıköy sahile moda üzerinden yürünmesi keyif veren semt.
10 yıl evvel istanbul'un en güzel ilçesiydi. cello bello ve içip sapıtan manyak yükünü taksim çektiği için kadıköy geri planda kalıyordu.
sevdiceğimle bugün gezdiğim istanbul ilçesi . marjinal ve bira içen tiplerle dolu bir yer . boğa heykelinin pek bir espirisi yok. sahili fena değil yalnız haftasonu gezilecek yer değil sahilde kamp kuranlarla dolu.

beyoğlu istiklal bana göre çok çok daha güzel bir yer.
boğa değil lan...
boğadan aşağı inip sola dönücen...
Gelmeyin be amına koyim. Şu güzem mekanı mukimlerine bırakın…
istanbul'un en rahat ve özgür semtidir. son yıllarda çok göç aldı. özellikle diğer semtlerden de buraya günü birlik falan gelip manitasıyla takılanlar var. her türlü insanı burada bulabilirsiniz. kimse kimseye karışmaz tam yaşanacak yer.
7 buçuk lira harcama mekanı.
manisa tarafından gelirken denizli il sınırı girişinde bulunan mahallenin ismi.
istanbul'un güzide bir semti. istanbul denildiğinde akla gelen semtlerden biridir.
cehapenin kalesidir. chp'nin oy oranı burada %50-55 bandındadır.
herkesin kendi halinde olduğu şehir.
Boğa simgesidir, gelmişken Fenerbahçe maçını da izlemeden gitmeyin.
terör yuvası haline gelmiş eski kalitesi tamamen bitmiş ilçedir. gerçekten çok yazık..
Muhtarsız köy.
fenerbahçe ile özdeşleştirilmiş olmasına rağmen bana herhangi bir takımı çağrıştırmayan, galatasaraylı olmama rağmen çok sevdiğim ve aklıma fenerbahçe'yi getirmeyen, fenerbahçe'nin sahibi olmadığı, fenerbahçe'nin tapulu malı olmayan semt.
anadolu yakası'nda en çok iett otobüsü olan yer.