bugün

her gün küfür edilen cennete girdiği halde arkasından atılıp tutulmasına kızan bireyin ortama söylediği manifesto sözleridir.
(bkz: hayır)
görsel
(bkz: siktir amcık)
Vatan hainlerine saygı duymam. Maymun leşlerine hiç saygı duymam.
genellikle yunanları düdüklüyoz,

gelsinde öttürelim.
Yunana saygı duymuyorum.
Senin de mikroskobunun da ta .... anladın sen onu.
vatan millet aşkıyla yanıp tutuşan müslüman bireyin manifesto niteliğindeki sorgulanamaz sözleridir.

biat edin!
Saygı duymak yerine kusmak daha münasiptir.
Genel olarak yunan hayranı piçlere saygı duymuyorum. gebermesi bile kimsenin z*kinde olmadı. O derece gereksiz bir ucubeydi.
nesine saygı duyulsun ki ??.

atatürk'e hakaret eden,
mehmet akif ersoy'a hakaret eden,
yunan galip gelseydi diyen,
shakespeare için şeyh pirdi, müslümandı diyen birisinin neresine ve nasıl saygı duyayım ki.

ha keza; (bkz: kadir mısıroğlu nun ingiltere ye kaçması)
sürekli küfür edilen ahirete intikal etmiş türkiyenin en ünlü tarihçisi kadir mısıroğluna karşı saygı duyulması yönünde görüş bildiren müslüman bireyin manifesto niteliğindeki sözleridir..
onun kime saygısı vardı.
intikal değil irtihaldir o.

Gerçi tek yanlışın bu olsa...
türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi tarihçisine ipe sapa gelmez iftiralar atan rahmetlinin ardından küfür hakaret eden tiplere uyarı manifestosudur. akıllı olacaksınız akıllı..
saygı duymam. elimde olsa o fesine hayvan boku koyar suratına yapıştırırım valla.
Saygı duymayana bende saygı duymam.

Bakın ne kadar yakışıklı.

görsel

Allah özene bezene yaratmış.
Yunan hayranlarına genel olarak saygı duymam. Diğerleri beni ilgilendirmiyor.
bu adamın açıkçası mezarını görsem ölmüş yazık deyip saygı duymam ,yıllarca milleti zehirledi, şimdi Atatürk'e attığı iftiraların hesabını Allah'a versin.
balık hafızalı bazı tiplere günlük olarak hatırlatılması gereken hadisedir. evet..
şahsen fesinin püskülüne çok saygı duyuyordum, bir soytarıya eşsiz bir hava katıyor.
spam tam gaz gidiyor.

yazık la. ne çaresiz bir tipse ilgi çekmeye çalışıyor zavallı.