bugün

spam tam gaz gidiyor.

yazık la. ne çaresiz bir tipse ilgi çekmeye çalışıyor zavallı.
şahsen fesinin püskülüne çok saygı duyuyordum, bir soytarıya eşsiz bir hava katıyor.
balık hafızalı bazı tiplere günlük olarak hatırlatılması gereken hadisedir. evet..
bu adamın açıkçası mezarını görsem ölmüş yazık deyip saygı duymam ,yıllarca milleti zehirledi, şimdi Atatürk'e attığı iftiraların hesabını Allah'a versin.
Yunan hayranlarına genel olarak saygı duymam. Diğerleri beni ilgilendirmiyor.
Saygı duymayana bende saygı duymam.

Bakın ne kadar yakışıklı.

görsel

Allah özene bezene yaratmış.
saygı duymam. elimde olsa o fesine hayvan boku koyar suratına yapıştırırım valla.
türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi tarihçisine ipe sapa gelmez iftiralar atan rahmetlinin ardından küfür hakaret eden tiplere uyarı manifestosudur. akıllı olacaksınız akıllı..
intikal değil irtihaldir o.

Gerçi tek yanlışın bu olsa...
onun kime saygısı vardı.
sürekli küfür edilen ahirete intikal etmiş türkiyenin en ünlü tarihçisi kadir mısıroğluna karşı saygı duyulması yönünde görüş bildiren müslüman bireyin manifesto niteliğindeki sözleridir..
nesine saygı duyulsun ki ??.

atatürk'e hakaret eden,
mehmet akif ersoy'a hakaret eden,
yunan galip gelseydi diyen,
shakespeare için şeyh pirdi, müslümandı diyen birisinin neresine ve nasıl saygı duyayım ki.

ha keza; (bkz: kadir mısıroğlu nun ingiltere ye kaçması)
Genel olarak yunan hayranı piçlere saygı duymuyorum. gebermesi bile kimsenin z*kinde olmadı. O derece gereksiz bir ucubeydi.
Saygı duymak yerine kusmak daha münasiptir.
vatan millet aşkıyla yanıp tutuşan müslüman bireyin manifesto niteliğindeki sorgulanamaz sözleridir.

biat edin!
Senin de mikroskobunun da ta .... anladın sen onu.
Yunana saygı duymuyorum.
genellikle yunanları düdüklüyoz,

gelsinde öttürelim.
Vatan hainlerine saygı duymam. Maymun leşlerine hiç saygı duymam.
(bkz: siktir amcık)
görsel
(bkz: hayır)
her gün küfür edilen cennete girdiği halde arkasından atılıp tutulmasına kızan bireyin ortama söylediği manifesto sözleridir.