bugün

görsel
Canı nasıl isterse öyle giyinir ve bu da sizi hiç alakadar etmez .
bence şeffaf giyinin kızlar.
modanın basmakalıp ifadelerini hiçe sayıp istediği şekilde giyinmeli.

şuran büyük/küçük dediler diye yaklaşmadığı kıyafetleri ya da aksesuarları "size ne ulan!" diyerek giymeli.

demesi kolay gerçi... insanların 'göz zevki için' istediklerimizi giyemiyoruz.
lanet olsun bu hayat.
Açık giyince yollu oluyor kapalı giyinse namuslu ya da kesin sinsidir oluyor.Çünkü toplum olarak Kıyafetlerle bazen insanları yargılayabiliyoruz ama bunda insanların da suçu var.Açık ya da kapalı abartmadığı sürece istediği gibi giyinmelidir kadın.Herkes kapalı olsa bu sefer öküz gibi mini giyenlere bakılıyor.Geçen ay okula giderken tombul bir kız mini giymişti.70 lik dede iki kez arkasından baktı.
nasıl istiyorlarsa öyle.
Dilediği gibi giyinmelidir malum herkessin heyatına kimse karışamazz.
Keyfine göre.
Benim gibi bir kocası varsa istedigi gibi giyinebilir.
Ama bence, yaklaşık bu ayarda giyinmeli.
görsel
Herkesin hayatına kimse karışamaz. isteyen şu şekil geyinir, isteyen bu şekil geyinir.
görsel
Canının istediği gibi.
Peki sizce erkekler kadınları nasıl süzmemeli veya onlara hangi gözle bakmamalı?
Bence giyinmemeli zira Çook sıcak çok.
(Cehennem burdan daha sıcak biliyorum)

Zaten bu elbise işi fazla saçma niye giyiniyoruz? cidden herkes çıplak dolassaydı böyle bı derdimiz olmayacaktı, çıplaklık o kadar normal bi şey olacaktı ki tahrik etmeyecekti kimseyi.
Ayrıca bi şey diyicem misal biz giyiniyoruz ya bu Allaha senin verdiğin vücudu beğenmiyorum (tövbeler olsun) üstünü örtüyorum demek gibi biraz, ya yüce rabbim kırılıyorsa??
nasıl istiyorlar ise öyle bir kadının bir bireyin giyim kuşamına karışmak kimsenin haddi değil olmamalı.
önce donlarını giysinler afedersin ,
sonra sütyen,
sonra fanila vs neyse işte,
etek,
blüz.
boyle guzel bence.
görsel
nasıl isterlerse öyle giyinsinler herkes özgür.
Kendi bildiği gibi.
Elhamdülillah müslümanım ve dinim nasıl giymesini söylüyorsa öyle giyinmeli. Harfiyen uymuyorsa da çıplaklıktan kaçınmalı.

Not: Kimseye yaranmak için iki yüzlülük yapmaya gerek yok.
Moda olanı değil yakışanı giymeli.
bir erkeğin kendi yanında çıplak gezmesini, her yerini belli eden daracık şortlarla gezmesini hazmedemiyorsa, sapıkça buluyorsa kendi de o şekilde uygun giyinmeli.
hep böyledir. o kadınla tanışıklığın yokken yok işte bir kız böyle giyinmeli şöyle yapmalı. kız seninle olur, bir kız böyle giyinmemeli, benim eşim böyle yapmamalı.

insanları değiştirmeye çalıştırmayın yani. doğrudan o kadını değiştirmeye çalışacağınız kadını bulmaya çalışın.
Giydiğiyle oturup kalkmasını bilmesi kafi.
Nasıl giyinmesi gerektiğini söyleyecek değiliz.
türban ve çarşaf. açık giyinmemelidir.
Canı ne isterse.