bugün

istediği gibi paşam.
Onu kadınlara sorcaksın. Biz erkekler bilmeyiz onu. Benim öyle her kılığını bana soran bi kız arkadaşım olmuştu, bi kere burnumu soktum kılığına çünkü.

Ondan sonra yok şöyle ayakkabı var şu şekil pantolon, şu şekil etekle iyi şöyle şöyle olursa güzel olmaz üstüne şöyle gömlek giymek lazım, falan.

O topa en iyisi hiç girmiyceksin.
Çiçekli böcekli
Dilber gibi ehehe.
Seksi.
görsel
Erkeklerin kadınlara bakış açısı değişmedikçe ve erkeklerin ahlak anlayışı düzelmedikçe kadın çarşaf giyse de sorunsallar bitmez.

Arap anlayışıyla gelen kadını avret olarak gören bakış açısından kurtulup, kadına hanım diyerek ona değer veren türk kültürüne dönüş yapmak zorundayız.

Ben bıktım kadınlı sorunsallarınızdan.
kendilerinden başka hiç kimseyi ilgilendirmeyen bir konudur. sorun değildir. ama aklı başında değil organının ucunda olan çoğu erkek görünen şeylerin büyük çıkmazıdır.
Sütyen felan giymeyin meme sağlığına zararlı o yüzden diyorum.
Bir kadın da bir erkek de nerede ne giyeceğini bilebilecek olgunlukta olmalı.
Kimsenin kimsenin giyim kuşamına karışmaması gerekir ama kadınlara da maskülen giyim çok yakışıyor haberiniz olsun kadın bireyler.
Bu bir yatırım tavsiyesi değildir, bilginiz olsun.
önce sağ ayaklarını soksunmalılar !..
Kendisini nasıl mutlu ve iyi hissediyorsa öyle.

Başını mı kapamak istiyor? kapasın.
Şort mu gitmek istiyor? Giysin.
Elbise ile mi güzel hissediyor? En çiçeklisini giysin.

Bitti.
Kadın erkek fark etmeden herkes kendi vücut tipine göre giyinmeli. Gerisi herkesin kendi stili tarzı ona yorum yapamam ama kısa birinin boyunu daha da kısa gösteren, kilolu birini daha da kilolu gösteren, uzunu kısa, zayıfı kilolu gösteren kıyafetlerden kaçınıyoruz arkadaşlar. *
Vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde, derli toplu giyinmeliler.bu sorunun islami açıdan cevabı bu.
istediği gibi.
istedikleri gibi giyinsinler banane. yalnız bir tavsiye olur yakışanı giysinler sırf moda diye vb giyinmesinler.
Erkekler nasıl giyinmeli? gibi çok itici, baskıcı, saçma bir başlık olsa rahatsız olurdunuz, değil mi? Biraz empati kurun lütfen.
Bütçesine göre.
Ben hep salı pazarından giyinirim.
seğsi giyinmeli. Gerisi beni ilgilendirmez.
Cevabı “ istediği gibi giyinir, kimse de karışamaz “ olan sorunsal.
istedikleri gibi giyinmeliler bence ve zaten öyle giyiniyorlar.
Vintage diyebilirim, kadını çok ayrı gösteriyor.
Tanga giymesinde ne giyerse giysin.
Sadece benim beğendiğim gibi giyinmelerini çok isterdim...
görsel
ama o zaman da tadı kaçardı be. Nasıl güzel hissediyorlarsa öyle giyinsinler.
giyinmemeli. evet
Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi:
Türk kadını kendisine yakışanı giyer
ister türban olsun
ister çarşaf
isterse mini etek
Kendisine ne yakışıyorsa onu giyer.
Ne giymek istiyorlarsa, nasıl giyinmek istiyorlarsa öyle giyinmeliler. Kimsenin manipülasyonuna da gelmemeliler. Giydikleri şeyin içinde kendilerini iyi hissediyorlarsa bitti gitti. Crop giyeni de şort giyeni de mini etek giyeni de çarşaf giyeni de bir salın arkadaşlar. Kışın mini etek giyene hayret eden kadına ben mesela çok gıcık oluyorum. Sanane kardeşim, üşüyorsa bile bu onun problemi. Yok bu havada üşümüyorlar mı, ben donuyorum, nasıl o kadar ince giyiniyorlar. Bla bla bla... Sana ne kanki!