bugün

Bu gece sürekli uyuyamama sebebim.
rüyamda sevdiğim beni ret ediyor istemiyor.
2.gündür gördüğüm rüya hali acayip saçma sapan ama korkutuyor ailenizden uzaksanız iki kat fazla korkarsınız.
sabah sabah uykumu kaçıran. neyse yeniden yatayım ben.
Uykunuzdan fırlarsınız. Kalbiniz küt küt atar. Takıntı hastalığınız varsa rüya bi türlü aklınızdan çıkmaz.
ya yemin ederim 15 dakikada uyuyup, kabus gorup , uyanmış bile oluyorum. yeter artik, hep mi olur ya.
GerÇek hayatta da yaşanılan durum.
En son türkiye 'ye yuvalanan kötü rüya.
Yarim saattir gozumu kapattigim her an kesik cesitli sekillerle gordugum ruyadir. Ve o kadar gercekci ki ruya icind de ruyadan uyandim. En son baktim nefes alamiyorum. Yattigim sekilden arkami donmek istiyorum ama donemiyorum. Gozumu kapatmamaya karar verdim. Kalktim. Bari gun dogana kadar buralar da takilayim da gun dogunca uyuyum.

Sabah da dokuz da dersim var ya. Okudum ufledim o kadar.
icimdeki sikinti ile bu gece kesin gorecegim sey.
Sabah 6da uyuyup bu saatte uyanmanıza sebebiyet veren şey.

Böyle olacağına Ölün daha iyi.
biraz önce korktuğum bütün her şeyi harmanlayıp gördüğümdür.

çok aç değildim, çok tok değildim.
normal uyku saatinde yatmışım, e daha ne?
yerimden sıçrattı, şükretti lan.

bir kötü rüyalardır.
görsel
istemsiz olarak korku/gerilim filmi izleme durumu. rol bile alırsınız filmde. nedense bu tarz rüyalar da 4k netliğinde olur hep. *
3 gun once gordum hala korkuyorum. Ben uyuyana kadar bi yazar kafami dagitirsa cok sevinicem, zira tuvalete bile gidemiyorum.
Taze taze bildireyim
Az evvel uyanan ve kafileden ayrılan şanslı biri olarak şunu söylemeliyim ki tam bir cehennemdi. Babam ailem arkadaşlarım ve tanımadığım bir sürü adamla ormanlık bir alanda eli silahlı ve seri adam öldürülen bir kampın ortasından yerlerde sürünerek kaçmayı başardım.ilkkez ölümle burun buruna geldim ve o heyecanı iliklerime kadar yaşadım sonra ne oldu babam ailem kurtuldumu hiç bir fikrim yok ama şunu belirtmeliyim ki full aksiyon du.sanırım bu realistik,senaryo ve kurgu üzerinden yürüyen ruyalarımdan ötürü bir gün aklımı kaçıracağım.ha bu denli distopik bir ortamın olduğu dünyamızda bu film vari boktan ruyaları görmeye devam edeceğim.
Hergün aynı kabusu görüyorum.
Bunun bir çaresi Yok mu amk ya!.*
Kafayı yiyeceğim.
shrödingerin kedisi. alev alatlı kitabı. bu coğrafyada yapılmış ender işlerden.

okuyun okutturun.
adamı bu saatte yataktan sıçratır. simdi uyu uyuyabilirsen...
aynı kabustan yaklaşık 15 defa falan uyanmaya çalıştım az önce, yalnız her seferinde daha beter bi kabusa dönüştü, şu an uyandım hemen geri uyursam tekrar edecek diye korkuyorum. yazayım da açılsın. allah göstermesin.
edit: yalnız beyin dediğin şeye bak o kadar mikrosaniye içinde kalk sen türlü türlü musibet yarat. hem de aynı sahnede geçen çok sıradan olayların derlemesi.
Götüm açıkta kaldı diyeceğim ama yok. Böyle saçma böyle mal bir kabus olamaz. Beynimde yarattıklarımı resmen bire bir ortaya çıkmış halini bir video Edasıyla gördüm.

Not: çok sövdüm yine kendisine Allah affetsin.
Uyurken yaşanan durumdur. Bazen yaşarım ve biter.
Ne zaman gündüz şöyle biraz kestireyim desem gördüğüm şeydir. Neden özellikle gündüz oluyo anlamıyorum. Bir de her zaman güncel hayatımla ilgili kabuslar görüyorum karışık karışık. Kafam da sepet gibi oldu. Bi daha gündüz uykusu yok.
sorma geçen gördüm ahtapot kafalı insanlar beni yakalamaya çalışıyor. peşimden koşuyor değişik yaratıklar en son zorla uyandım altıma sıçtım 10 dk geçti kendi kendime gülüyordum sonra yattım uyudum.
Demin gördüğüm rüya şekli. Adamın biri çok izlenen dizilerin başrollerini öldürüyordu. Vartoluyu öldürdükten sonra benim kapımda beklemeye başlıyor. Ama ben ünlü değilim ki aq diyorum içimden. Mutfaktan tavaları alıp kendime zırh yapıyorum ateş falan eder diye sonra evi tararken şarjörü bitiyor camı kırıp kafasına vurmaya çalışıyorum 2 kere ıska geçtikten sonra kabusdan kaskatı uyanıyorum.

T: kötü rüya çeşidi.
Normalde kâbusları anlatmamak daha iyidir derler lakin ben bu kez bu öngörüyü es geçiyorum.

Geçen nereden etkilendiysem kiralık bir katildim rüyamda. Bir gece kulübünde patron kılıklı, ensesi kalın bir adamı öldürecekmişim.

Üzerimde klasik ceket, ceketin cebinde tabanca pistin kenarında fırsat kolluyorum, ortada oynayanlar bir ara açıldı ve ben tam üç el ateş edip adamı vurdum. Kısa bir sessizlikten sonra insanlar kaçmaya başladı. Yalnız bende her nedense insanların kaçtığı yönün tam tersine kaçıyordum. Sonra duraksadım ve kendime kızdım. Kendi kendini ele verecektim. Sonra bende diğer insanların koştuğu yöne koştum. Büyük bir kapısı vardı mekânın ve çok insan dışarıdaydı, ben sonlara kalmıştım. O sırada biri koluma girdi ve "sen yaptın biliyorum" dedi. Eyvah papazı bulduk diye geçirdim içimden ve aşırı korktum. Sonra ben inkar ettim ve o adam nasıl olduysa benim yapmadığıma inandı. Ben cebimde silah var bir baksalar boku yedik diye düşünürken uyanmışım.

Evlerden ırak.