bugün

entry'ler (55)

eşine kahvaltı hazırlamayan kadın

üzülür be insan o değil illaki ortamda konuşulur yada iş yerine gidince simit alayım mı der adam arkadaşına o da yok eşim sabah çok güzel kahvaltı hazırlamış yedim gel der. adam imrenir be vallaha dumanaltı olur orası.

ne bakıyorsun diyen kıza verilebilecek cevaplar

geçen bu olay başıma geldi tramvayda gidiyoruz müzik dinliyorum gözüm o kızların olduğu tarafa dalmış. kızları farketmedim mis gibi müzik dinliyorum neyse kampüste indik önden gidiyorlar arkada olduğumdan haberi yok gelmiş. öküz gibi bakıyordu falan Diyor lan ne bakıcam senin nursuz badanalı suratına diyemedim yan yan bakıp gittim.

karımla iyi sevişemezsem korkusu

sen karını sadece sevişmek için alıyorsan bu daha büyük korku. ulan eşin o senin bir ömür boyunca beraber olmayı bağda bahçe de ele ele tutuşup koşmayı falan hayal edin ne güzel çocukça hayaller. abi kalbinizle sevin si*iniz ile değil.

kemal kılıçdaroğlu tipi muhalefet

kendi ile çelişkili konuşmasa iyi adam da kendine muhalefet resmen *

travestiler penisini kime kestiriyor

bu neyin kafası hocamm ulan ölüyü diriyi s*ktin gözünü bu konuya mı diktin?

sevilmek

cefa ister emek ister fedakârlık ister hani bazen sevdiğim için bıraktım ona zarar gelmesin diye cümlesi doğrudur yani kendinden çok sevmeye başladığın an en çok zararı kendine verirsin. kendinden çok onu düşünürsün hayatın merkezi olur ama yinede sevilmek sevmek güzel be abi

kabus

sorma geçen gördüm ahtapot kafalı insanlar beni yakalamaya çalışıyor. peşimden koşuyor değişik yaratıklar en son zorla uyandım altıma sıçtım 10 dk geçti kendi kendime gülüyordum sonra yattım uyudum.

bir kadında en etkileyici ayrıntı

parmaklarının ince uzun olması çok hoş bir ayrıntı.

konya denince akla gelenler

ben Konya da okuyorum Bosna hersek mahallesi gibi bir mükemmelliği var o kadar.

yazarların intihar etmemek için nedenleri

baktığın zaman hayat gerçekten boş yani Başlangıçı belli sonu belli sanki baştan senaryoyu biliyorsun da yinede oynuyorsun. ben şahsen günah ve ailem üzüldüğü için yapmıyorum yoksaaa .

kim jong un saç traşı

brad pit'in 'furry'adlı filmdeki saçına özenip yapmış gibi.

moda sahildeki seks skandalı

mekanın sahibiyim der gibi oturup namlu temizliyor abisi.

instagram kullanmayan insan

bennn daha hiç açmadım açmayı da düşünmüyorum haaa neden diye sorarsanız fakirlik evde net yok internet paketi yetmiyor ondan.

yazarların cesaret örnekleri

bir gün lisedeyiz işte benimde yan sınıftan sevgilim var. birşey oldu görüşmek zorunda kaldım sordum bir kaç kişiye ders boş dediler iyi dedim kapıyı çalmadan laps diye girdim 35 +1 kişi suratıma bakıyor elim ayağım kesildi 'hocam dedim adını söyledim alabilir miyim' dedim anası babası verirse al tabi oğlum dedi.

bimden prezervatif alacaklara tavsiyeler

parası neyse verin düzgün birşey alın sonra ortalık piç kaynıyor. müge anlı ya çıkıp babalarını arıyor zavallılar.

yüzü güzel kız vs karakteri güzel kız

kesinlikle karakteri yüzü güzel olup benimleyken boynuzlayacaksa ne anladım ben o işten arkadaş.

aldığı parayı hak etmeyen meslekler

Milletvekili bakanlar net.

türkiye den siktir olup gitmek

milliyetçi bir insanım ama artık yeter memlekette türk'den çok suriyeli ıraklı var adamların çalıştığı yok yan gelip yatıyor geziyorlar para sıkıntıları yok. bizim burda alnımız çatlıyor ikü kuruş kazancaz diye iyi bir araba alamıyoruz vergi yüzünden

bu başlıkta akpli gibi davranıyoruz

-yav onu bunu bırakın bunlar 20 sene önce bu kadar güzel yol varmıydı?
-bana chp nin bir dikili ağacını göster
- yav tayyib olmasa kime oy vereceksin söyle ya
-Amerika'ya kafa tutuyor muyduk? haniii 20 sene önce falan
-Beyin error beyin pert beyin iflas

bu başlıkta tayyip erdoğan taklidi yapıyoruz

-nadanı terk etmedinnnnn yaaaranı arzularsın
-eeeeeyyyy amerika sen kimsin yaa!!
-bakın sevgili dostlar