bugün

küfürsüz entry; susuz ağaca, kapısız eve benzer. entry'i okunur hale getiren gerekli yerlerde kullanılmak üzere yazılan küfürlerdir. küfür iyidir. anlam karmaşasını önler, havayı temizler, bizleri düşmanlardan, şeytanın şerrinden korur.
esprinin içinde küfürün oldugunu kabul etmekle beraber eşşeğin damına su kaçırma raddesinde herşeye küfürlü entryler girenleri esefle kınadığım durumdur.
yemeğin salçası, hamsinin limonu, çorbanın tuzu, colanın gazı gibi (bkz: sine qua non) nitelikli entrynin de tadı, damağı hatta damarıdır küfür. çok değil, karırında olduğu durumlarda tüm uuserlar kullanabilir.
gereksiz olmadıgı surece cümlelere ayrı bi tat veren bu yazarlar entrisini okuyanlarda yüzde bi gülümseme verebilen nadir kişiliklerdir
(bkz: rıdvan dilmen sözlük yazarı olursa)*
bu durumun kararı ayarlanamadıgından sözlük için kötü itibar yarattıgını düşünmekteyim. ama ayarlanıncada tadından yenmez.
kufurlerı ısımlerı kadar ıyı bılen hatta bazıları vardırkı özdeslesmıstır o kufurle nerde gorursenız tanırsınız kendısını formata uygun olmayan,sırf ayar almak veya vermek veya tutulmak adına işi cıgrıgından cıkaran uuserlardır.
(bkz: kasımpaşalı yazarlar)
(bkz: sövmek ruhun yelpazesidir)
* nasıl ki cümle imlası ve noktalaması hatalı olduğunda bir anlatım bozukluğu içerisinde ise küfürsüzde bir anlatım bozukluğu içinde olacağını düşünen yazarlardır.
(bkz: ceviz agaci)
mna koim bir küfür etmekten alıkoyamadık herifi. en çok da kendine ediyor.
"küfürsüz entry, sütyensiz kadına benzer. "
içinde ne olduğu bellidir ama nasıl olduğunu o gösterir anlamındadır.

(bkz: küfürü cümle içinde kullanarak anlam kazandırmak)
küfür edince cool ** olduğunu sanan yazarlardır.***
küfrün anlamını bilmenin de en az onu kullanmak kadar ahlaksızlık olduğunun bilincinde olan yazardır.* muhalefet edenlerin kullanmıyorum o zaman ahlaklıyım ben rüyasından uyanmaları tavsiye edilir. buradan her söze besmele gibi küfürle başlanılmalı gibi bir manada çıkartılmamalıdır.

(bkz: çocukken duyulan ilk küfür)
(bkz: küfür dilin tuzu biberidir)
ağızlarına biber sürülmesi gereken yazarlardır. ancak entryler ağızla değil parmakla yazıldığından küfretmeleri engellenemeyecektir.
içinde bastırılan duyguları sözlük ortamında kimseleri takmadan yardırmasıdır.
yazardan yazara değişen bir olgudur.

usturuplu edildiği takdirde küfür de yazıya renk katan bir unsurdur

(bkz: engin ardıç)
(bkz: fatal)

hatta her satır da bir kaç tane bir den ediyor... *

(bkz: ben vermedim sen vermedin kim verdi/#1993859)
(bkz: eşşağan ala gazuğu)

hatta bu entry bile küfürlü.. zira nickte var küfür..