bugün

görüşürüz kuzen.
Bir sonraki hesabı j Misty olacak yazar. Su anki hesabini kisa sure icerisinde kapatacak.

Acacagi yeni hesapta yalnizca icinden gelenleri soyleyecek olan yazar.

Bu hesap artik yeterince temizlenemeyecek kadar kirlendi. Gercek ben ise bu kaosun arasinda zaman zaman kendine yer bulabildi. Yeni hesapta ise sadece o beni goreceksiniz.

istemeden kirdigim olduysa ozur dilerim.

Yeni hesabimda gorusmek uzere.
insan düşünebilir.
sanıyorum ki insandır.
Yazık. Ailesi çocuğa ďüşünebilmeyi öğretmeden çocuğu koleje vermişler galiba. Muhallebi boy.
sözlüğün yeni delisi.

şu mübarek gün yapma bari amk.
Entellektüeldir. Severim kendisini.
Melankolik bir yazardır.

Kim terketti lan bu çocuğu?
bilmediği düşmanları tarafından alt edilmeye çalışılan yazar.
bilmedikleri tek şey ise bunu başaramayacak olmaları.
He valla salın çayıra mevlam kayıra.
Aşk hayatı ve mesaj trafiğini sözlüğe başlık açıp taşımasa ben de bağzı başlıklarına gülüyorum.
Verirler verirler de ancak şeyini eline verirler.
nickini beğendiğim için büyüsü bozulmasın diye entrylerini okumuyorum.
hayrına bir sözlük kızının vermesi gerektiğini düşündüğüm on birinci nesil yazar.
Bazen kızsam da ilginç fikirleri olan bir yazar. Enteresan yorumları var. Biraz uçuk gibi.
silik yemesi gereken bir yazar pardon trol.
Bu arkadaş hangi lisandan konuşuyor acaba. Türkçe yazıyor ama yazdıkları anlaşılmıyor.
Yazma etme diyorum ama bu kısacık ulusozluk izlenimimde rastladiğım 3 5 idiottan biri. Üzgünüm soylemeliydim. Tamamen sıkıcı aptal ve boşsunuz. Sorry:(
Bukalemun gibi davranan yazar. Atsam mı atmasam mı.
Atla bence de.
ne dertli adamsın arkadaş, 3 saat önce sevişme başlıklarıyla şimdi de mesaj başlıklarıyla sol frame tecavüzüne devam ediyorsun...at o mesajı sonra da git yat uyu...
Kendisini tanımam etmem ama Allah rızası için sesli entry girmemesini rica ediyorum.
ilgi manyağı yazar.
Kerhaneye gidecek parası kalmamış sözlükten adam ayartmaya çalışıyor.
Bugün kerhaneye gitmemiş ilginç.