1. 1.
  gitar tutuşuna hayran bırakan...sahnede gitarla bir olan gitarist.
  1 ... endustriyel siyah
 2. 2.
  jimmy page i örnek almış, slash e örnek olmuştur.
  1 ... david addison
 3. 3.
  klasik tabirle gelmiş geçmiş en iyi gitaristlerdendir.
  3 ... iyilerdesiyahgiyer
 4. 4.
  aerosmith grubunun gitaristi. ayrıca grubun kurulmasında en etkili rol oynayan kişidir kendileri. evli ve bir erkek çocuk babasıdır. bilinen hayatının yanında bir takım kendine has dışarıdan hiç bir şekilde tahmin edilemeyecek özellikleri vardır. bunlardan bence en önemlisi hatırı sayılır bir silah koleksiyonuna sahip olmasıdır. ayrıca çok iyi bir nişancıdır kendisi. ama eşi için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim*.
  ... aeneskral
 5. 5.
  "bir oyuncu ronnie o'sullivan a karşı nasıl oynamalı?" sorusunu 3 gündür cevaplayan snooker ci. inanılmaz güzel ve adeta kusursuz bir maç çıkarıyor. çok soğukkanlı bir oyuncu. the rocket i elemeye çok yakın olan oyuncudur vesselam.
  ... besinci gunun safagi
 6. 6.
  Ülkemizde gitar tutuşundan ve sanatından çok nargileyi nasıl içtiği önemlidir.

  joe perry
  1 ... kiz varmis herhalde burada
 7. 7.
  (d. 10 Eylül 1950, Lawrence, Massachusetts, ABD), ABD'li gitarist. Aynı zamanda hard rock grubu ABD'li Aerosmith'in solo gitaristi.Aerosmith şarkılarının büyük kısmının solist Steven Tyler ile birlikte yazarıdır.Rolling Stone dergisinin 'Tüm Zamanların En iyi 100 Gitaristi' listesinde 48. sırada yer almıştır. Solak olmasına rağmen gitarını sağ eliyle çalar. Slash'ın kendine örnek aldığı müzisyendir.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Joe_Perry_(m%C3%BCzisyen)
  ... hasmet ibriktaroglu