bugün

Kaç yaşına gelmişin, cami cematine katıl namaza başla hesap kitap var.
Bu moruk geldiğinden beri her şey daha da kötüye gidiyor.
Biden:
israil'in Gazze'yi işgal etmesi 'büyük hata' olur.

(bkz: gazze şeridi/#46699223)
(bkz: gazze şeridi/#46699230)
Düz yolda yürümekten aciz, moruk şeytan. Tıpkı obama ve killary gibi koyu bir pkk/ypg destekçisidir. Kürdofil, ermofil ve türk düşmanıdır. Öncülü obama gibi dünyadaki savaşlara benzin dökeceğinden hiç şüphem yoktu, yanılmadım da.
nedense bana bu adam hot shots taki genarali hatirlatiyo.
aynı boydaymışız.
allah ızdıraplı bir son, feci bir ölüm nasip etsin.
Tanıdığımız ABD başkanları içersinde insanlığa en uzak olanı.
Dünyadaki demokrasininde ne kadar hasta olduğunun göstergesi,
a) ön seçimsiz sistemde; parti lideri kendine rakip olamayacak bir aptal yada yolsuzluk dosyası olan hırsızları getirip milletvekili falan yapıyor. Soyasi olmak için ya aptal yada hırsız ajan bi puşt olmak gerekiyor.
B) ön seçimli sistemde de batıda kilise türkiyede özellikle sağ partilerde tarikat cemaat gibi bişeyin adamı ve onların kullanıp yönlendirebileceğini düşündüğü beyinsiz man kafa olman lazım o zaman bunlar gelip kurula çöküp seni seçtirtiyolar.

Bu siyasilerin böyle kukla herifler olması hatta sözde laik parti liderlerinin bile tarikatler terör örgütlerinin bu kadar fanatiği olması bu yüzden. Fetö seçim kazandırmıyor chpye pkklılar chpye seçim kazandırmıyor ama kurultay kazandirtiyor.

Abdde farklı değil kimbilir hangi mason örgütlerinin adamı. 80 yaşındaki adam bile böyle abuk subuk örgütler sayesinde siyaset yapıyor. Siyasetçi olmak için zengin olmak gerekiyor.

Abdde bir gaztede eski başkanların mal varlıklarının dökümünü yapmışlardı. En fakiri obama idi. O bile seçilmeden önce dolar milyoneri. Propagandaya abuk subuk derneklere sacacak paran varsa yada seni destekleyen dayın varsa seciliyosun. Kimse adini bile duymadigi insanlara resumesine bakıp oy vermiyor.

Demokrasi milyoner burjuvazinin eğlencesidir. Fakir halksa bunların oyuncağı bu abd de bile böyle.
Nice insanlar gördüm içinde biden yok, nice başkanlar gördüm içinde insan yok.
görsel
bunak... sapık... çürümeye ve un ufak olmasına ramak kalmış kalas...
ebedi cehennem ehli.
"Saray" ın adamı. Rumsfeld vardı, dabbılyu bush'un vize president'iydi, o da "saray"ın adamıydı.

Obama; saray'ın adamı diildi, amerikan devlet aklından sapabilitesi vardı, jfk gibi öldürmek zorunda kalmayalım, diye, başına joe biden' ı musallat ettiler, böylece pentagon, temsilciler meclisi, senato, lobby'ciler onlar şunlar bunlar, cümbür cemaat amerikan yönetiminde söz sahibi olabildiler, obama'nın kolunu kanadını kırdılar. Guantanamo'yu kapatcam, demişti, kapattırmadılar da bunları obama nickaltına yaziim.

Saray'ın adamları, amerikan devlet aklını uygular, amerika'da böyle bi gelenek vardır. Dünya umurlarında diildir, amerikan çıkarlarını uygularlar. Içerdeki halkın kontrol altında tutulması da bu konunun içindeki ünitelerden biridir.

"Hariçten gazel okuyan" amerikan başkanları da olmuştur, kimisi idealistlik kimisi kişisel hırs yüzünden amerikan aklıyla, değişik değişik platformlarda ters düşmüşlerdir.

Amerikan sistemi, eski türk sistemi gibi, birbirini kontrol eden sistemlerden oluşur, hariçten gazel okuyan başkan, bi şekilde sistemin kilitlenmesine sebep olur ve bu "istenmeyen, arzu edilmeyen" bir durumdur.

Biden, tam amerikan sisteminin istediği türden bir başkandır ve sadece "diğer " kesimin ağzına biraz bal çalmış olmak için, "şirin" gözükmek için, frau camalla harris, ki hukukçudur, vize president yapılmıştır, kaldı ki hukukçu vize president de tehlikelidir amerikan aklınca, biden gidince, harris'i de mutlaka indireceklerdir.

Ben amerikan elit grubunun biden'dan memnun olduğunu düşünüyorum. Bilindiği üzre, amerikan kongresi,ve amerikan hukuku istediği anda başkanını "topal ördek" haline getirir, hareket kabiliyetini %15 lere, 10'lara kadar düşürür.

Bunu yapmıyosa, bu amerikan devlet aklının başkanlarından memnun olduğu anlamına gelir.
Pedofili bunak. Tez zamanda Cehennemi boylar InsaAllah.
Dedem, dedem ah dedem. Tayyibi doslarimizlan yikicaz dediyinde nasi da umutlanmistik ama sen de fos ciktin. Kemal dedem gibi, Allah hebinizin belasini versin. Sizin yüzünüzden sana söz yine baharlar gelicem şarkısından nefret ettim ayol. ibo dan aramam dinliyom artık. Tayyib istifa ayol???
modern zamanların en büyük siyasi canavarlarından biri. satanyahu'dan sonra ikinci sıradadır. hitler'le yarışıyor adamlar resmen.

dünyayı yönettiğini sanan ancak insan yerine koymadığı toplumlara zulüm, çile ve savaş getirmekten başka marifeti olmayan bir ülkenin başkanıdır. sadece kendi toprakları ve kendisi ülkesi ile ilgilenmesi gerekir. bu sömürü zihniyetinin artık ölmesi lazım.

bunağın tekidir aynı zamanda.
trump bunu secimlerde citir citir yer. yerine baska bir aday bulunmazsa, secimler trump'a hayirli olsun.
"amcamı yamyamlar yedi" demiş.
Orospu çocuğunun tekidir.