bugün

hoşgelmiş 7. nesil yazar, sürünsün efenim sözlükte.
(bkz: kimse görmemiş mi lan bunu)
üslubumu beğenmemiş 7. nesil yazar. Ama nicki bende bir sempati uyandırmış ve özelden bir hoşgeldini haketmiştir. Hoşgeldin yeni nesil.
komik bu resmen*
(bkz: dondurmacının bütün külahlarını gizlice yalamak)
rusça da "bir zamanlar" anlamına gelen ve masallarda kullanılan bir kalıp.
fantastik.
worms sayesinde tanıştığım nesildaşım.
(#7369255) sadist 7.nesil. hosgelmis.
john lennon gözlüğü karizmasıyla can dündar gözlüğü karizmasını bir tutan yazar kardeşim. ah be jili, ah be bili gel sözümü dinle, bak faydasını göreceksin..
yılmaz özdil karşıtı yazar.
yardımsever yazar.
1980lerde trt'de çıkan sevimli bir çizgi film kahramanı.
tanım:yazar
2. tanım:neslinin başarılı temsilcilerinden.
kendisinden yola çıkarak (#8011537)
abazan demek (#8011874) istediğim yazar. ya da ben salağım.
klas yazar.
yazım tarzıyla ve kullandığı üslupla bir troll doğuyor dedirten cinsten yazar kişisi.*
filistinlilerin mücadelesi ile kurtuluş savaşımızı aynı kefeye koyma gafleti göstermiş kullanıcı.
(bkz: #8221544)
türkiye toprakları 1. dünya savaşı sonucunda emperyalistler tarafından haksız bir şekilde işgal edilmiştir. türkler düşmanlarına toprak satıp onları anadolu'ya yerleştirmemişlerdir.
vatan toprağını parayla satanların yıllar sonra akılları başlarına dank edince vermeye başladıkları mücadele haklı görülemez...
(bkz: ikinci abdulhamit ve yahudiler/#8208815)
soyle bir cumle kurabilmis kendisi:
--spoiler--
"daha önce yüce ordumuz israil gibi terörist bir devletle kol kolaydı, ortak tatbikatlardaydı."
--spoiler--
(bkz: başbakan ın onuru varsa istifa etmelidir/#8244394)

kendisine soylemek istedigim birkac sey var. 8 senedir akp tek basina iktidarda ve jili bilinin dedigine gore 8 yil oncesine kadar yuce ordumuz israil gibi bir terorist devletle kolkolaymis, ortak tatbikatlardaymis. ama anli sanli iktidarimiz akp bunu bitirmis. oha diyorum devam ediyorum.

akp nin bu yardim gemisi olayinda tepkileri arasinda ne var? ortak tatbikatlarin iptal edilmesi. bunu bilmeyecek kadar gundemden uzak birisi, tsk hakkinda boyle igrenc bir iddia yapabilecek kadar kustah olabiliyor demek.

gecelim bu bilgiyi yenisine bakalim.
--spoiler--
vecdi Gönül, 'israil ile kriz kalan 4 Heron'un teslimatında sıkıntı yaratmaz. Kalan Heronların teslimatını Haziran veya Temmuz ayı içinde bekliyoruz' dedi.
--spoiler--
evet tsk terorist devletle kol kolaymis 8 sene onesinde akp bunu bitirmis, devam ediyoruz.

mayinli arazilerin temizlenme ve isletilme hakki ihaleyle kime veriliyordu aylar oncesinde? 8 sene degil bakin, birkac ay oncesinde, israile. neden? cunku tsk kol kola terorist israil devletiyle, akp ise bunu bitirdi.

usenmesem sabaha kadar bulurum akp nin israil konusunda yedigi boklari.

boyle sig dusunenerek akp yi koruyup akp aleyhtari olan kisilere kopek muamelesi yapmak da cabasi.

insanin kendisini, cehaletini bilmesi lazim oncelikle..
(bkz: uludağ sözlükte okunabilecek bir troll ün olmaması/#8350232)

biraz gerilmiş, iyi yazan, kaliteli yazar kişisidir. kişiliğini, karakterini, inançlarını bilmem gerçeği söylemek gerekirse ilgilenmem de. fakat entrylerine baktığm vakit diyebilirim ki "bu adam yazar olmuş"...
yazdıklarını beğenerek takip ettiğim, iyiki gelmiş dediğim nesildaş yazar kardeşim.
istemeden kırdığım, verdiğim sözü tutamadığım. affet, çok mahcubum müdür.
bir sözüyle gönlümü feth etmiştir.
(#8705151)
kimilerinin uzun olduğu için okumayacağı bir entry olsa da çok güzel, doğru bir tespitte bulunmuş bir yazardır.

(bkz: uzun entry okumayanlar utansın)

girdiğim entry ye

entry si ile formatın dışına çıkmış, polemik amaçlı entry girmiştir. ben onun seviyesine düşmeyeceğim elbet ama bir cümlesi var ki;
--spoiler--
seni bir hor görürüm..
--spoiler--
ya ben lan neyse bir şey demiyorum
askerde kullanılan sözdür. (bkz: şafak demiş jili bili)
an itibari ile en doğru, en yerinde tespitleri yapan yazar.
takipteyiz bakalım..