bugün

bu resimde gördüğünüz çıkık şeyi 300 milyon dolara sigortalatmış kadın.
http://media.photobucket.com/image/jennifer%20lopez%20ass/BrickCityShyne/JenniferLopezAss.jpg
http://4.bp.blogspot.com/.../jennifer_lopez_ass_7.jpg
türk kahvesi tutkunuymuş.
babası sigorta şirketinde bilgisayar operatörüydü cenifır lopet'in.
24 temmuz 2010 tarihinde kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti'ni ziyaret edecek ve bir otelin açılışında sahne alacak olan 41 yaşındaki hatun kişisi.
rum yönetiminin şerefsizlik yapıp baskı yapması sonucu kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti ziyaretini iptal etmiş kişi.
kuzey kıbrıs türk cumhuriyetine gelmemesi kendi bileceği bir iş. ancak geleceğim dedikten sonra vazgeçip, bir de "insan hakları ihlali olduğu için oraya gitmiyorum" derse büyük eşşeklik yapmış olur.

şu anda itibaren "ön yargılı türk düşmanı" listesine aldığım, benim için bitmiş şarkıcı parçası. şu andan itibaren konserlerine, filmlerine gitmeyeceğim... şarkılarını dinlemeyeceğim...

kıçına verdiği değerin onda birini beynine verip, biraz araştırsaydı daha farklı olurdu.
kıbrıs'a gelmeyerek yaptığı terbiyesizlikten dolayı bir daha o güzelim kalçalarını 31 malzemesi yapmamaya karar verdiğim dansöz.
ne yazık ki bazı çevreler tarafından kandırılmıştır.
kktc'de vereceği konseri iptal etmesi götünün hala güzel olmasını değiştirmez...
Lopez lopez söyle sen kimsin...Kıbrıs'ın sivri ucu bi taraflarına girsin...
milliyet gazetesinin kendisi için attığı "hem korkak, hem cahil" manşetinin ne denli doğru olduğunu göstermiş latin.
rum lobisinin oyununa gelen, insanların tepkilerini artık kıçıyla değil de biraz da tarih bilgisiyle görmesini beklediğim latino.
kıbrısı satışa getiren siyasi malzeme yapan rum yaltakçısı türk erkeği görmemiş bayan popo.
gerizekalının önde gidenidir. son yaptığı saçmalıkla cahilliğini kanıtlamıştır dünyaya. çok sinirlendim. götü yerine biraz aklını çalıştırması gerekir kendisinin. iletişime geçme şansım olsa bir çift lafım olacaktı kendisine ya neyse.
rum lobisinin etkisinde kalıp kıbrısımıza gitmeyen sanatçımsı.
ayrıca buradan bu kadının video kliplerini izleyip osbir çeken türk abazalarına sesleniyorum! değmez arkadaşlar, değmez! *
götünü büyütmeye harcadığı enerjiyi biraz da tarih bilgisi edinmek için harcasaydı şu anda inci reyis tarafından sanal tecavüze uğramıyor olurdu!! ayrıca kendini monica belluci sanmasın!

http://www.facebook.com/g...&fbid=131841586854469
bir programda rihannayla dalga geçen sanatçı. onun gibi giyinip onu taklit etmiştir alaylı bir şekilde. k.çımın kenarı kadın, sen önce adam gibi şarkılar çıkar, konser ver de öyle konuş.
evrim geçirip kol, bacak, gövde ve kafa sahibi olmuş göt...
kasa kasa değil mubarek 3 kişilik koltuk gibi.
yıllık 55 000 dolar maaşla günde 12 saat yanında olacak, 24saat telefonlara cevap verebilecek, kırmızı halı kıyafetlerinin hazırlanmasına yardım edecek, yemek yapabilecek çocukarın altını değiştirebilecek bir kişisel menejer arayan kalçası büyük yabancı şarkıcı.
get on the floor parçasında ''it's the new generation'' demesiyle hasta eder insanı kendisine...*
erkeklerin mutluluk çubuğunu harekete geçiren bir takım kalça ve seksi bir bayandır.
on the floor şarkısı çok itici ve iğrenç olan şarkıcı. üzgünüm jennifer, doğumdan sonra her güzel kadın klip çekip hit çıkartamıyor.
o kadar çocuk doğurmuş, yaşı gelmiş kaça, hala britney spears vari şarkılar yapmaya çalışmayı bırakmalı artık. on the floor hayatımda dinlediğim en itici şarkılardan biri.
eski götçülerden.