1. 1.
  milwaukee yamyamı olarak da bilinen seri katil. evine getirdiği genç erkekleri önce uyuşturur, ardından ayılmalarını bekleyip boğardı. yakalandığında babası seri katil olduğuna inanmamış, ' çocukken çok sevdiği köpeği öldüğünde hıçkırıklarla ağlamıştı. av tuzaklarına takılan hayvanları kurtarır, herkesle de iyi geçinirdi. ' diyerek şaşkınlığını dile getirmiştir.
  14 -1 ... legend of the stranger
 2. 2.
  kurbanlarini oldurmeden once akla hayale gelmeyen iskenceler yapip, oldurdukten sonra onlara tecavuz eden yamyam katil. kurbanlarinin ic organlarini fantastik bir sekilde kullanmasiyla unludur. tipi kendi turunden canlilara gore biraz daha yakisiklidir yine de bu kendisinin yamyam, nekrofilik, sadist ve orospu cocugu olmasi gercegini degistirmez.
  14 ... cemcuk
 3. 3.
  genellikle zenci cocuklardan olusan 17 kisiyi oldurup ardindan sevdigi organlarini yiyen, amerikanin en taninmis, bebek yuzlu seri katilidir.
  7 ... radament
 4. 4.
  ilk cinayetini 16 yaşında işliyor. Öldürdüğü köpeğin leşini iyice didikleyip zevkini çıkardıktan sonra, zavallı hayvanın kemiklerini çamaşır suyunda ağartıp yeniden iskelet haline getirerek satıyor.
  18'inde eşcinsel bir ilişki kurmak için yanıp tutuşurken, fantazisini gerçekleştirmek üzere otostopçu bir genci arabasına alıyor. Eve götürdüğü ilk avı eşcinsel çıkmayınca, kafasına bir halter indirdiği gibi, insan nesline yönelik ilk cinayetini işliyor. Bunu mastürbasyonla kutluyor. ilk kurbanının vücudundan kopardığı her parçadan sonra aynı seremoniyi tekrarlıyor.
  7 ... yamukprensesvekedicuceler
 5. 5.
  dünyanın gördüğü en büyük canilerden biri. hikayesini duyunca insanın miğdesi bulanıyor.

  http://www.gerilimhatti.c...iller/jeffrey-dahmer.html

  --spoiler--
  1987 de ikinci cinayetini işledi. Tam olarak nasıl olduğunu hatırlamıyor, ama bir sabah uyandığında Steven Toumi yanında ölü yatıyordu ve Jeffrey´in ağzında kan vardı. Bedenini bir bavula koyarak büyükannesinin bodrumuna indirdi, orada cesetle cinsel ilişkiye girdi, üzerine mastürbasyon yaptı, sonra parçalayarak çöpe attı. Üçüncü kurbanının adı Jamie Doxtator´di, onunla da şehir dışında bir gay barında tanışmıştı.Bu noktadan itibaren cinayetleri rutinleşmeye başladı; bir gay barında biriyle tanışıyor, onu birşeyler içmek veya para karşılığında fotoğraflarını çekme bahanesiyle evine götürüyor, sonra ilaç vererek uyutuyor, bağlıyor ve öldürüyordu. Cesetle cinsel ilişkiye giriyor ve üzerine mastürbasyon yapıyordu, daha sonra parçalara ayırıyor, bazısını saklıyor, bazısını da çöpe atıyordu.
  --spoiler--
  5 ... ada vapuru carki
 6. 6.
  kurbanlarının bazı organlarını yemesinin sebebi, onların evinden asla ayrılmamalarını ve kendi ruhuyla bütünleşmesi olduğu ileri sürülen milwaukee yamyamı. aynı dennis nilsen gibi, eşcinsel kurbanlarını boğarak öldürmüş, cesetlerini parçalayıp fotoğraflarını çekmiştir.
  6 ... legend of the stranger
 7. 7.
  Amerika’nın ünlü seri katillerinden Dahmer, çoğu Afrikalı ve Asya kökenli 17 adam ve erkek çocuğunu öldürmüştür. Öldürmeden önce çoğuna işkence ve tecavüz ederek mağdurların uzuvlarını koparmış ve ölülerle cinsel ilişkiye girip sonradan onları yemiştir. Hapishanedeyken oda arkadaşı tarafından spor salonunda öldürülmüştür.

  Çocukluğu normal geçmiştir fakat 10 ve 15 yaşları arasında gittikçe kendini diğerler arkadaşlarından uzaklaştırmış, iletişimi azaltmış ve hobilerinden vazgeçmiştir. Zamanının çoğunu bisikletiyle gezip ölü hayvan arayarak geçirmiş, bulduğu hayvanları da evde toplamıştır. Liseden mezun olana kadar adeta bir alkoliğe dönüşmüştür.

  22 yaşında anneannesinin yanına taşındığında garip tavırları gittikçe artmış, bodrumdaki ölü hayvanların yaydığı kokulardan ve her gece eve geç gelmesinden anneannesi altı sene sonra onu evden kovmuştur.
  5 -1 ... berkedede
 8. 8.
  en korkunç olanıysa, bu caninin ancak rutin bir kontrol sırasında polisler tarafından sürpriz biçimde ele geçirilmiş olmasıdır. ilk kurbanı yarı çıplak biçimde kaçarken, polislerce durdurulmuş, şikayeti üzerine dahmer' in evine gidilmişti. ancak dahmer, arkadaşının ve kendisinin biraz sarhoş olduklarını belirtip polisten özür dilemiş, ardından eve geri aldığı genci boğarak öldürmüştü.
  tehlikeli fantezileri normal kişiliğinden sıyrılıp onu ele geçiren canidir.
  6 ... kasabaya gelen yabanci
 9. 9.
  ayrıca soulfly' ın aynı adlı bir şarkısı vardır.
  4 ... kasabaya gelen yabanci
 10. 10.
  zencileri öldüren hatta onların beyinlerini yiyen bir ruh hastası.
  4 ... bu ismi sadece zekiler anlar