1. 1.
  League of Legends'e yeni katılmış champion. Kendisini deneme fırsatım olmadığı halde pek beğeni toplayacağı konusunda şüpheler var. karşı takımda bulunduğunda fiddle ile kolaylıkla öldürülebiliyor. E tabi combo kullanmadan olmuyor bu işler.
  -1 ... munihyolcusu
 2. 2.
  efektif olarak kullanıldığında inanılmaz güçlü ve birebirde herkesi indirebilecek bir champion. iyi bir build ile beraber önce ranged olarak savaşa girilip akabinde melee dövüşe geçildiğinde karşısındaki kim olursa olsun mutlak ölüm getirir. alışması biraz zaman alıyor çünkü diğer championlara nazaran ability sayısı ve kullanmanız gereken combolar çok daha fazla. build olarak mutlaka ad>armor>>attackspeed>health şeklinde bir item dizilimi gerekmekte.

  zorunlu edit: ap yazmışım yanlışlıkla ad (attack damage) olacaktı.
  ... law will find a way
 3. 3.
  almaktan pişman olmadığım en iyi offtank karakterdir, offtank kasmadan olmuyor bu heroya, öyle bi build yapmıştım ki 3500 can 250 ad 1200 as 30 da ap idi. 150 civarı da armoru vardı. resmen tanrı olmuştu. cidden önerilir. alın kesinlikle. ama alışması zor. çünkü resmen şunu yapmanız lazım, uzun namlulu silahtayken w ile yakına gelip biraz vurun sonra e+q+r+q+w+e resmen böyle seri olarak vurmanız lazım. skilleri adden aldığı için çoğu, offtank gidip en sonda atma almak mantıklı.
  ... umutluhayaller
 4. 4.
  oyunun en imba karakteri şuan için (rengar ve jayce)

  bunun yanında early imba: leblanc ve darius.

  çok sakat var...
  ... sifrem qwerty
 5. 5.
  mükemmel orta ve üst koridor şampiyonudur. son 3 oyunumda falan oynadım da içimden geldi biraz bahsedeyim dedim. özellikle karşısına irelia, yorick ve cho gath gelmedikçe üst koridora kamp kurabilirsiniz. w skilinin balyoz modundayken mana yenilemesi sebebiyle oldukça iyi bir ittirme özelliğine sahiptir. peki bu heroyu nasıl oynuyorum ondan bahsedeyim. öncelikle silah modundayken e ile geçit açıp q topunu %40 ekstra güçle adama yolluyoruz. sonra o geçitten geçip hızlanınca w basıp 3 kere adama saydırıyoruz. adam hala yakında ise balyoza geçip q ile adama slow verip mükemmel damage atarak w açıp alandan etkilenmesini sağlıyoruz. balyoz modunun e skili adamı ittirmeye yarıyor. katarina'nın ultisini bozabilir, jarvan 4'ü ultinin dışına atabilirsiniz bu skill sayesinde. genelde ilk olarak tanrıça'nın gözyaşı ve hırpalayan ile başlar, sonra oyun ilerledikçe ağırkan'dan donmuş balyoz ve hırpalayan'dan kara balta çıkıyorum. tanrıça'nın gözyaşını manaveren'e dönüştürebilirsiniz. bazıları kanasusamış, son fısıltı ve üçlü kuvvet gidiyor ama ben warmog, donmuş balyoz, günateşi pelerini tercih ediyorum. takım savaşlarında tank olanların hedef alınmadığı göz önüne alındığında ve dayandığımız şeyin hp+armor olduğuna göre hem hayatta kalma şansımız artıyor hem de takımın saldırı gücü taşıyıcısını rahatça koruyabiliyoruz.

  geçen hafta 3 günlük ban sürem içerisinde kazanova skini indirimdeydi ve alamadım. ağlamak istiyorum.
  ... luis chensy
 6. 6.
  manamune çıktığınız taktirde devamlı poke yapabilen şampiyon. çok işe yarıyor. şu sıralar elder lizard çıkan da var.

  I fight for a brighter tomorrow

  power slam!
  3 -1 ... kasva
 7. 7.
  teemo yu cok pis ezmektedir. tecrube ile sabittir.
  ... atelyekumpas
 8. 7.
  Solo veya mid olarak tercih edilmelidir. Cok guclu bir herodur. Top halinde adami yeterince durttukten sonra balyoza gecilir ve adam kesilir. Zeki insanlar oynayinca op olan hero.
  ... just millionaire
 9. 8.
  jax ve darius u counterlayan solo top şampiyonudur. ayrıca ad carry de oynanmaktadır.
  -1 ... google gibi hatun
 10. 9.
  yorick reisle top edeceğiniz herodur.
  1 ... buyur burdan yak