bugün

rome dizisinde mark anthony'yi oynayan ingiliz aktor.
rome dizisinin en önemli karakterlerinden birisi olan mark anthony'i canlandıoran aktör. dizinin en önemli oyuncularındandır. hatta belki de lucius vorenus ve titus pullo kadar önemlidir. ihtiraslı, hırslı, tutkulu ve acımasız mark anthony'i çok başarılı şekilde oynamıştır.
rome dizisinden önce, George and the Dragon (george), A knight's tale (Colville), Kutsanmış (Craig Howard), son dönemde ise; karasakal (Solomon Kane) filminde rol almış ingiliz oyuncu. Ayrıca geçtiğimiz aylarda dünyadaki 50 yakışıklı erkek arasında girmiştir.
bu dünyada hugh jackman'dan sonra wolverine karekterini canlandırabilecek tek kişidir.
rome'u izlerken adamın elinden bir anda pençeler çıkacak diye korkuyorum. öyle bir karizmayı var adamın vay anasını.
inşallah daha nice başarılı projelerde görürüz kendisini.
the followingin antagonisti joe carrollı canlandıran can adam! pek güzel adam.
the following' de psikopat seri katil görüntüsünü çok iyi yansıtmış aktör. rolünü, ted bundy' i araştırarak geliştirdiğini düşünüyorum. çok başarılı...
çok açık ve net söylüyorum. yalarım. çok net.

sevişme sahnelerinde çık bışırılı ımın tınrım. evet.

bi aktör.
V for vendetta filminde "V" rolü için seçilen fakat film boyunca maske takmak rahatsızlık verdiği için ekipten ayrılan,the following dizisinde joe carrol karakteriyle karizmasına karizma katan aktör. O nasıl tebessüm etmek vicdansız.