bugün

ters köşe yapan, ne olacağını merakla bekleten dizi.

her komedi sahnesi çok keyifli olan 27. bölümde gördük ki ahmet kural drama'nın da kralını yapıyor. gerçek oyuncu dediğin böyle olur.
27. bölümü tekrar izledim. dostluk, kardeşlik kavramları insanın içini burkarcasına işlenmiş.
yürüyün be kim tutar sizi...
Yanlış mı gördüm yoksa paraf reklamına benzer bi afişte faruk k mı vardı bi ara murat boz yerine? Menajerle konuştukları sahneydi sanırım.
--spoiler--

feride siktir git.

--spoiler--
aradan sonra bomba gibi dönen dizi. maşallah süper gidiyor..
ne kada da işçi o kada da patron.
(bkz: bu r ler bi harika dostum)
ilk ve tek depresyonlu bölümdü.*. başka bir 13 bölümlük kısma başlandı. ve çıkan yan rollerin yerine yeniler girene kadar ağırlıkları baş rollere verdiler. yönetmen ve senaryocular bu işi hakkaten biliyorlar. nerden anlıyoruz bunu, tabiki sosyal medyadan.
ecevit girdi ve dizide antipatik durduğunu sosyal medyada herkes belirtti. tabi selçuk aydemir'in itinayla sosyal medyayı takip ettiğini herkes biliyor. adam bu ecevit karakterinin iticiliğini ortaya çıkardı ve bunun üzerine gitti. sonunda bu kız çıktı. sosyal medyada olay olan ve izleyicinin diğer isteği ise sadi'nin sapığı hale idi. ki o da geçen bölümde geleceğinin sinyalini verdi.

yeni oyuncular girecek. bu 13 bölüm tamamlanınca onlarda gidecek ve böyle devam edecek. fakat benim dikatimi çeken bir sahne var. ben mi idrak edemedim bilmiyorum.daha öncede feride'nin şu kulak meselesi olduğu bölümde ahmet otururken feride eve giriyor. eve girmeden önce yine içerde ahmet cips yiyor. fakat kamera ferideyi gösterip tekrar ahmet'e dönünce bir ışık değişimi var. daha öncede yazdım. bu bölümde de ahmet, feride ile konuşmak için hastaneye gelince oluyor aynısı. camın arkasında sadi ve murat'ı gösterirken normal fakat görüntü içerdeyken değişen felaket bir ışık tonu. lan yoksa benim tv mi bozuk?
boomcu onurun , antreman koçu münir ile yaptığı galoş muhabbeti ile bildiğin güldüren yapım.
lakin koca bölümde başka gülecek tek sahne bulamadım. boomcu onur da olmasaydı...
sonucunda ortalamanın biraz altında bir bölümdü.
ayrıc karl marx ı duyunca veren solcu kız ile komünist kızlarını tanımlamıştır. bildiğin 2 marx a bir marksiste veriyorlar.
bölümleri bipsiz izlediğimde küfürleri fark etmiyorum bile. normal izlediğimde bipler rahatsız ediyor. bipsiz bölümlerde oyuncular küfür ediyor ama rahatsız etmiyor. demek ki o kadar benimsemişim bu diziyi.
şişko salihle hırsızlık planı yapan garip tipli arkadaşı kim stilize etmiş öyle bilmiyorum ama büyük iş başarmış.
son 2 bölümdür dizi süresi bir buçuk saat nedense, dizi süresini kısaltsalar iyi olur. ahmet kural gibi konuşursak eğer;

- bir buçuk saat komedi dizisi mi olur lan?
Yeni neşe kaynağım... Her bir oyuncusu ayrı yetenek olan dizide zaman zaman gülmekten çenem ağrıyor. Amma velakin aynı Cem Yılmaz gösterileri gibi... Seyredersen çok gülersin ama seyretmeyen birine anlatmaya kalkarsan kimseye tebessüm dahi ettiremezsin. Çok bomba esprileri vardır. Rüyanda Samantha Fox'u görmek ama birlikte olmak için parası çıkışmamak. Rüyada para çıkışmaması ne demektir la...
Başlıca rollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Yılmaz Gruda, Nazlı Tosunoğlu, Ceren Moray, Burak Satıbol, Şinasi Yurtsever, Yeliz Şar, Gaye Gürsel, Korhan Herduran paylaşmaktadır. Senaryosunu Onay Durgun, Osman Edip Tekin ve Selçuk Aydemir'in yaptığı komedi dizisinin yönetmenliğini de Selçuk Aydemir yapmaktadır.
işler güçler bölüm 27: Adamlar Halkbank'ın reklamını yaptılar bildiğin... Yıldızlara yakışan parmak izi, Murat Boz yerine de Faruk K yı yokdular poz aynı poz *

kimsenin mi dikkatini çekmedi hayret.
son bölümü ile hayatında iyi geden şeylerden sonra bir anda bok olup yeniden başlamayı çok iyi gösterdiler biz dangalaklara. o rakı sahnesinin bir değişinide yaşadık kumburgfazda.
o zaman ben sizi rahatsız etmiyim, müsaade veriyim. *
http://www.youtube.com/watch?v=UDEmXBPIAlE
deme deme öyle deme, galpten giderim valla feride. *
http://www.youtube.com/watch?v=dK33Wjp6Chs
salı günlerini değerli kılan dadnushey. geçen hafta yayınlanmadı amma bu hafta bekliyoruz yoksa ananızı... puhahaha
gayet komik ve başarılı bir dizi.
gelmiş geçmiş en başarılı dizilerden. ayrıca çok güzel hanım oyuncular var bünyesinde.

büşra pekin her ne kadar dizinin bozmasına yol açsa da selçuk aydemir başgan sesimizi duydu ve kibarca siktiri çekti.

aşkın ve bilhassa melek karakterlerinin geri dönmesi dileğiyle.
ayrıca feride'cim, avustralya da "neyyy lannn"?
fazlasıyla erotik. ailece seyretme konusunda sıkıntılar yaşadım şahin k. lı bölümde. şahin k kim sorusunu boş bıraktım.
arkadaş çevrenle iyi gidiyor o ayrı. havada bir sürü kahkaha yakalayabilirsin.
işlr güçler dizisi çok populer oldu.
Çok farklı bir yapısı var. Post modern dizi gibi.
Adamlar da bu ilgiden memnunlar.
Reklam zengini oldular.
Hakikaten de yetenekli adamlar.
Gençler buna baktıkça oyunculuğa özenir diye düşünüyorum.
sırf boomcu onur için bile izlenir.
Her hafta salı günü saat 23:00 da başlayan enfes bir komedi dizisidir.
Sadece salih abi ve boomcu onur için bile izlenmesi gereken dizidir .
ahmet kural gibi sempatik bir adamın oynadığı biricik. ahmet kural ya canım.