bugün

siki taşşağı da yoktur.
(bkz: ibne)
ibnedir.
sır ısaac newtonda kendisini bulmuş özelliklerdir ...
kaynak: Nasıl Bilirdiniz\ John Lloyd
Ha bir de efendim türk gencine mustafa kemal atatürk tavsiye ettiği özelliklerdir...
olmayan erkektir.
gayet de olan, olması mümkün bir kategoridir bu. ve hiç de ot olmayan gayet eğlenceli erkekler mevcuttur bu şekilde. şakirt de değillerdir. modern ve ilerici insanlardır. bunlardan biri de benim sevdiceğimdir mesela. kızların ilgisini çekmediği tezini de böylece çürütmüş olduk.

bu eylemlerin hangi biri faydalı da bu erkek tü kaka oldu onu da anlamış değilim.
(bkz: beni tarif etmişsin mübarek)
en nihayetinde eğlenilecek erkek olarak görülmemektedirler.
sigarası vardır.
benim gibi olan erkektir. sigara, içki(arada bir olabiliyor), kumar, karı, kız, kahve vs hiçbiri yoktur.

tek eğlencem ps kafeye gitmek, oradaki arkadaşlarla muhabbet edip oyun oynamaktır. (tabi işten arta kalan zamanlarda).

mutluyum, huzurluyum.
(bkz: sözlük erkeklerini baş göz etmenin yolları)
iyidir efendim.makbuldur makbul.
Yok öyle bir erkek.
(bkz: daş atsak)
Henüz küçük yaştadır.
Olanları da gördük bir boka yaramıyorlar.
sözlükte çokça bulunur mesela ben.bunun için çok mutlu olduğumu söyleyemeyeceğim. çok matrah bişey değil. hatta hiç bir şey değil. böyle biriyle evlenilir mi ki. yolda önümü kesip röportaj yapmaya kalksa biri ve bunları sorsa mutlaka bunlardan biri için , ben de çok var derdim kimse gülmesin diye.sadece ben mi .
(bkz: 404 not found)
ver suyu yeter ona fotosentez yaparak yaşıyor zaten.
Standart donanımla sunulan erkektir, gerisi opsiyonel olarak sonradan kazanılır.
sanırım sonunda karşıma çıkan, ilaç gibi gelendir.

ayrıca buradan küçük bir tüyo: artık ıssız adamı oynamaktan vazgeçin, biz kızlar olarak yıllardan beri hamam böceği gibi bi anda türeyen bu tiplerden bıkmış durumdayız, çekici falan gelmiyor artık, gelin vazgeçin bu çok serseriyim, çok ulaşılmazım ayaklarından.
asil erkek. kızla sıraya geçer beni al beni al diye.
"bak evlat sigara içmeyen, içki içmeyen ve sikişmeyen adamdan bi bok olmaz." sözünü hatırlatıyor.
nesli ha tükendi ha tükenecek erkektir. korumaya alınması gerekir. arkadaş çevremde sadece bir tanesi bu özelliklerin hepsine sahiptir. evlenilecek erkek tipi görünselerde pek prim yapmazlar. kızlar sadece bu özelliklere bakmaz illa piç olsunda istemez ama... neyse ya beni konuştaracaksınız. derin mevzulara girmeyeceğim. böyle olan tüm hemcinslerimi yürekten tebrik ediyorum.
tek uyuşan yönümüzün ikimizin de sigara içiyor olması.
iddaayı kumardan saydım.
sıkıcı erkektir, muhtemelen şakirttir. başka öyle tanıdığım yok. anlatacak bol bol hikayesi yoktur. gerçi biz de sabahtan akşama kadar aksiyon yaşamıyoruz ama olsun.
(bkz: olmasa da olur)
pv=nrt

(bkz: serbest cagrisim)