Şayet çapkınlığıda yok ise ve parasıda mevcutsa kızların özlediği erkektir.
kızlardan daha çok sanki şu aralar. kızım hepiniz mi içiyo lan içmeyen kontenjanı yok mu?
Ot gibi yaşayan erkektir, kumar sigara neysede rakı balık, birayı fıstığı alıp maç izleme ve sevgiyle şarap içip romantizmin doruklarına çıkma gibi eylemleri yapmamak bir şey diyemiyorum.
oha öyle bir saydınız ki valla olsa bırak kızları ben bile evlenicem neredeyse amk.

yoktur efendim.
Ara sıra bir kaç tek atması dışında.

(bkz: kiz varmis herhalde burada)
zengin yalnız erkek.
içkisi sigarası kumarı olmayan erkek, erkek değildir. sadece bu 3ü değildir bence, erkek dediğin herşeyi tatmalı neyin ne olduğunu anlamalıdır ve hiçbir şeye bağımlılığı olmamalıdır yani yenik düşmemelidir. çevremde böyle insanlar var evliler çocuklarını bir görseniz yeni nesil çocuklara nazaran çok daha saygılı ve korkaklar. en doğrusuda budur bence. gitgide bozuluyor nesil.
bazı kesimlerce acımasızca eleştirilen erkektir ve muhtemelen içki içip kumar oynayan bir adamdan daha iyi baba olacaktır.
yarından itibaren benimdir.

not: karı kızlar mesaja haydin.*
evde oturup koca bekleyen erkektir.
Hayatını düzene sokabilmiş erkektir. bu işlere bulaştıktan sonra bıraktıysa daha bir saygı duyulasıdır.
içki var sigarası var kumar desen oda bir tek sen yoksun.
tanım: temiz aile çocuğudur.
Parası olunca alacaktır.
(bkz: Ruşen amca nın oğlu Sedat)
Adam gibi adamdır!
(bkz: içkisi sigarası kumarı pipisi olmayan erkek)
kumarı olmamasını fln anlarımda, içkiyle sigara nedir ya. içki her zaman olmayabilir tamam da, sigarasızlık nedir. ne bileyim sadece erkeklerde değil hatunlarda da, o kadar bos hayat mı olur ya.
Bir an nickaltıma kampanya yapılıyor sandım ne güzel heyecanlanmıştım ya.
diye düşünmeme sebep olmuştur.
not found bro.
bir aralar yer aldıgım gruptur.
Benimdir bu açık net aq . Tabi bu genç olmamdan kaynaklıdır (bkz: 17)
Olmucak diye bişey yok ama şimdilik benim bu .
benimdir ayrica, tasarım bölümü öğrencisi, 1.83 boylu, kıvırcık saçlı, az çok kültüre sahip iyi konuşan ingilizcesi olan yazlari bir tur sirketinde rehberlik yapan bir tipim.
Birde namaz kılıyorsa.. Beni sevebilir mi lütfen.
Uyuşturucusu vardır. Kuru varken suluya bakmıyor, bayilip kumar oynayamiyordur.
Öyle erkek mi olur?