bugün

yaşayan bir mezar taşıdır.
Hepsini bırakabilir ama kadınları asla.
Uzun uzun dusununce asla tanimadigim hemcinsim. Var mi ki oyle birisi ?
vurduruyordur.
Ben değilimdir.
Alışkanlıklar üzerinden insan değerlendirmek yanlıştır. Bunlar değiştirilebilir, başlanılabilir, bırakılabilir. Aslolan karakteridir, vicdanıdır ve en önemlisi zekasıdır. Dolayısıyla bunlar herhangi bir anlamda önemli değildir.

Bu alışkanlıklara sahip olmakla övünmek ne kadar aptalcaysa sahip olmammakla övünmek de eşit derecede karakter noksanlığına delalettir.

Belki ufak bir fikir verebilir ancak o fikre de güvenerek yola çıkılmaz.
merkep efendi.
Hem para verip, hem de leş gibi kokarak kendine zarar vermek istemeyen erkektir. iradesiz kişiler onun düşüncesini anlayamaz.

Hayattan zevk almanın daha iyi yollarını bilir, para biriktirir keyfini yapar. Duyu organları uyuşmadığı için yediği yemeklerden tat alır.

Sevdikleriyle geçirdiği zamanın bilincindedir, bir zehir için zırt pırt yanlarından ayrılmaz ve onu içmek için gereksizce kavga etmez.

Kısacası, düşünceli ve mantıklı erkektir.
(bkz: temiz insan)
çok şükür benimdir. Mis gibi tertemiz yaşayan, her yediği yiyecekten zevk alabilen ve parasını yok yere vermek yerine kendini geliştirmeye, gezmeye, ailesine ve güzel vakit geçirmeye harcayabilen sonuna kadar iradeli erkektir. Genellikle kıymetleri bilinmez.

Bu tip insanlara yeşilaycı, asosyal, özgür değil vs. demeye gerek yok. Siz o haltları bırakmayı deneyip bırakamıyorsanız iradesi olan insanlara laf atmaya hakkınız yok. gidin kimseyi rahatsız etmeden için, yapın yapacağınızı.
survivor türkiye-yunanistan izleyip erkeklere bakarak asılıyordur.
ben genelde daha pis işlere bulaştım.
Benim. içkimde yok kumarımda. Tek eğlencem kod yazmak, resim çizmek, geometri ve kitap. Gayet güzel geçiyor zamanım.
oje sürer, altın gününe gider, blog yazar.
Bu benim. Yaklaşık 4 yıldır hiç televizyon izlemiyorum. Zaten evimde televizyon da yok. Ama Haftada bir tiyatroya giderim. Hiç lakabım olmadı.

Çocuğum olunca masal da okurum. yaklaşık bir yıldır okuduğum kitaplardan beğendiğim yerleri not aldığım bir defter var. ileri de çocuğuma hediye edeceğim.
ciddi ciddi, maddi manevi her şey için zararlı olan kriterleri, erkeklik ölçüm mekanizması olarak gösterilmiş başlık. bir kere sigara ve içki içmeyen erkek, fiziksel olarak güçlüdür zaten. kumarı olmazsa, maddi anlamda da gelişme kaydeder. kadınların, içki ve sigarası ve de kumarı olan erkeği tercih etmem demesine rağmen, ama yine de genel itibariyle, en azından sigara ve içkisi olan erkekleri tercih etmesi, içkisi sigarası kumarı olmayan erkeğin, ezik olduğu ihtimalini yüzde 1 gerekçeyle bile taşımaz. o onların sorunu.
tercih edilmeyen efendi erkeklerden biri.
Benimdir. icenede saygım vardır. Spor yapan birisinin kesinlikle kullanmaması gerekir bunları.
selamun aleykum,
beni çağırmışsınız geldim.
iste bu cumle tam olarak benim tanimliyor. Nitekm benim kari kiz ayagimda yok cok sukur.
bir kaç ay sonra yaklaşık 21 yaşıma basacağım. ne bir dal sigara kullandım. ne bir damla alkol, ne de kumar oynadım. ha bu arada herhangi bir karşı cins ile de, beraber olmak için beraber olmadım. herhangi bir ilişkim olmadı. erkeklik geneldir, adamlık lokal.
bende kumar yok sadece olmaz mı öyle icki sigara var ama.
sigaram yok , içkim yok.
param yok , pulum yok.
işim yok, aşım yok.
keyfim yok, kafam bok.
Kumar yok. Icki hafta da 1-2. Sigara denemedim bile. Hayir kirgin cicekler izlemiyorim.
fetöcüdür.
güncel Önemli Başlıklar