bugün

sözlük yazarı.
"galibasanırsamyanılmıyorsam" *
zorla da olsa tamam kabul ettim yazarı
sanursamzannumcagaliba.
iyi bakalım öyle olsun,anlamındadır.
az ama öz yazan,yazdıklarıyla insanı düşündüren,kaliteli entryler giren,daha fazla entrylerini görmek istediğim birinci nesil kafa yazar.
nickine takmış bulunduğum kaliteli yazar; her şeye iyi peki madem der oldum ve yegane sebebi kendisi. *
birinci nesil kaliteli yazar.
hakkında "söylendiği vakit tartışmanın biteceği" rivayetleri kol gezen söylem...
hoş sevimli cümle.
nickimle karşılaştırıldığında yazılışları farklı, anlamları aynı olan sözcüklere de örnek olarak gösterebilecek kelime.
birinci nesil sadece 500 küsur entry si var ilginç ve şu an aktif.
ben gibi biraz.
muhabbeti güzel, kafa insan. dert ortağım gibi.
söyleyen kişinin kafasını patlatmak istediğim kelime öbeği. ayrıca yazarmış.
Birinci nesil olmasına rağmen erkekleri sömürmenin dibine varan "erkek gerekirse gece gündüz çalışıp kıza para ödetmiyecek" diyerek kendisinden soğutan yazar.
Hani eşitlik ? Bizde insanız kardeşim, hep siz ödeyin demedik ki, ama bir pantolona göz kırmadan 180 tl bir ayakkabıya 250 tl bayılırken, bize para ödetirseniz sikerim öyle eşitliği açık ve net. Yeri gelir erkeğin parası olmaz, gidip lüx mekanda kitlersen çocuğa habire, onun da kotasını aşarsan, hem onu 1 ay aç gezmeye mecbur edersin, hem de bu şekilde gururunu kırarsın. Sonra bir de çığırırsın " terbiyesiz bir de ben mi ödiyeceğim! " diye...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar