bugün

henry selickin cgi teknolojisiyle 2005te çektiği animasyon kısa film. film michael bergerin öyküsünden uyarlanmıştır.

filmin trailerı aşağıdaki linkten izlenebilir
http://www.laika.com/entertainment/
Paylaştığı yemeklerle bizi bizden almıştır.
Zannediyorum ki asılacağımı sandı ki, cevap vermedi bana.

Sorun değil.

ii gclr.
yazdıkları da en az kendi kadar güzel olan dişi yazar. hemde on birinci nesil benim gibi. ne güzel.
iyi yazmalar.
yalamaya erken başlamışsınız lan. dur ben de şarkısını yollıyım.

Ezginin Günlüğü - Aykız

https://www.youtube.com/watch?v=3gEwVMuCa64
yazık dalga geçmeyin yazarı.

"çocuklar tecavüze uğrarken seksli başlıklar açmayın anasını bilmem ne yaptığımın çocukları " diyecek kadar tahtası eksik biri.

özelden de yobaz diye karşılık veriyor.
Anneme küfretmiştir.

Başka sözüm yok.
Geçen hafta bar çıkışı denk geldiğim yazar. Kanka bir bira parası versene falan dedi. Ben de git buradan ayaş kadın dedim. Sonra o da ühü dedi. Üzüldüm haline ve bir işkembeciye götürüp höpürdeterek işkembe içişini izledim. Midem kalktı. Evet midem.
yalnız birisi her başlığın altına aynı entry giriyo.
duyar kasarken "anan zaa" diyen tek numunedir herhalde.

kimse kusura bakmasın da serdar'a yapılan yanlış bize yapılmış demektir.

bence silik yesin.

hemen, şimdi.
bol bol kitap okuyorsa buradaki 4 yazar ile kitap alış-verişi yapmış biri olarak bana ulaşmasını talep edeceğim.
Edebiyat yaparken '' edep'' de gerekir, kural da... Sözlük formatına uygun hareket edilmediği sürece işkembesini entrylere boşaltan insanlar olarak kalırız şeklinde düşünüyorum. Argo ve küfür ayrıca dili zenginleştiren unsurlardır. Cümlede vurucu noktaları belirtmek için zararsız bir halde nadiren kullanılabilir ve evet cinsel içerikli entrylerin fazlalığı insanın gözünü yormaya başladı. Kaliteyi giderek düşürdük...
Haklıyken küfürlü konuşması yüzünde haksız duruma düşmüş yazar. Kendisi de yukarıda anlatmış hergun cinsellik içeren başlık görmekten biktim demiş ve bu gun de gündem de hassas bir konu var. Kadınlar bu gibi konularda daha hassasken erkekler sözlükte biraz daha eğlence peşinde.
inşallah kendi silip gitmiştir. küfür nedeniyle silindiyse üzülürüm. silikler listesinde ismi yok çünkü.